Медичний порталЛікаріКиївСпеціаліст УЗДЖелудкова Ольга Миколаївна
Желудкова Ольга Миколаївна

Желудкова Ольга Миколаївна

Спеціаліст УЗД

Медичний центр "Healthy&Happy"
Київська область, Київ
Медичний центр "Healthy & Happy", вул. Саксаганського, 39А
Стаж роботи:
16 років
+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила з відзнакою у 2001 році Київський національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Проходила інтернатуру за фахом терапія.Трудову діяльність розпочала лікарем-терапевтом в ЦРП Шевченківського району м. Києва. З 2005 року - лікар функціональної діагностики. Працює головним спеціалістом променевої діагностики ТМО Старокиївське. У клініці Healthy & Happy - лікар ультразвукової діагностики з 2009 року.

Пріоритетні напрями - УЗД органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози, суглобів і м'яких тканин з допплерометрії, УЗД передміхурової залози та сечового міхура, малого тазу у жінок (трансабдомінальні, трансвагінального), УЗД молочних залоз, на різних термінах вагітності, ехокардіографія, дослідження екстракраніальних судин і судин кінцівок.Проходила тематичні і практичні курси підвищення кваліфікації - функціональна та ультразвукова діагностики на базі КМАПО, ехокардіографія та доплерографія на базі інституту серцево-судинної хірургії ім. ак. Амосова та ученного центру Модем ГВКГ МО України, курси спеціалізації з ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології з допплерометрії при ПАГ і в ІТО УЗД опорно-рухового апарату.

У 2006 році отримала другу категорію за спеціальністю терапія.Учасник в загальноукраїнських науково-практичних конференцій з сучасних методів ультразвукової діагностики, в допплер клубах

Відгуки про лікаря Желудкова Ольга Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук