Медичний порталЛікаріКиївОфтальмолог (окуліст)Жабоєдов Геннадій Дмитрович
Жабоєдов Геннадій Дмитрович

Жабоєдов Геннадій Дмитрович

Офтальмолог (окуліст)

Офтальмологічна клініка "Ексімер"
Київська область, Київ
Офтальмологічна клініка "Ексімер", вул. Димитрова, д. 5-Б
+38 (044) 238-68-00
+380 (800) 50-59-55
Сховати карту

Про лікаря

З 2003 року Президент Асоціації офтальмологів-нейроофтальмологів і глаукоматологів України. Є членом Міжнародного та Європейського товариства офтальмологів і глаукоматологів. Заслужений діяч науки і техніки. Є постійним учасником Міжнародних з'їздів, симпозіумів та конференцій з офтальмології; очолює Проблемну комісію Академії медичних наук та Міністерства охорони здоров'я України "Офтальмологія та тканинна терапія".
Автор підручників з очним захворювань, численних монографій і більш ніж 600 наукових праць, 9 монографій, 3 підручників і навчальних посібників, 27 патентів. Під його керівництвом виконано і захищено багато докторських і кандидатських дисертацій.
Геннадій Дмитрович був неодноразово нагороджений почесними грамотами та медалями, в тому числі має нагороду "Винахідник СРСР". Член редколегії багатьох наукових медичних журналів і газет. Головний редактор газети "нейроофтальмології і глаукоматологів України".
Відомий хірург по пластичних і косметичних операцій, хірургії слізних шляхів, глаукоми, зорового нерва, пошкоджень органу зору. Має десятирічний досвід роботи в госпіталях за кордоном.

Відгуки про лікаря Жабоєдов Геннадій Дмитрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук