Медичний порталЛікаріКиївПсихотерапевтЯскожук Лілія Олегівна
Яскожук Лілія Олегівна

Яскожук Лілія Олегівна

Психотерапевт

Київська область, Київ
Психологічний клуб Відкритої Комунікації імені психоаналізу Зигмунта Фрейда "Клубок", пр-т 40 років жовтня, 48; Златоустівська, 50; Желябова, 8/4

yaskozhuk.liliya@gmail.com

Про лікаря

Працюю з клієнтами в гештальт-підході
Своїм клієнтам я пропоную
Я вам допоможу, буду поруч, якщо у вас виникнуть складні переживання, буду дуже уважна. Допоможу вам розібратися у власних почуттях, краще зрозуміти себе - адже у взаєминах все починається з себе, а потім вже з'являється здатність чути іншого.
Основні напрямки моєї роботи:
Працюю в області гендерних взаємин (жіночо-чоловічі відносини), з емоційними залежностями (як відрізнити любов від залежності), з сепарацією від батьків, допомагаю знайти опору на себе в кризових ситуаціях.
Історія мого приходу в психотерапію:
Мій прихід у психотерапію - пам'ятаю цей момент як зараз і безмірно радію тому, що тепер вона є в моєму житті. Були емоційні труднощі, проблеми з будь-якими взаєминами: як в особистому житті, так і в сім'ї, і особливо на роботі. Сама я вже не справлялася, була жахливо пригнічена цим і нічого не хотіла, емоційні травми гальмували мій розвиток. У пошуках підтримки звернулася до Бога, але віра в такому стані лише поглиблювала мої внутрішні протиріччя і вела до конфлікту із соціумом. Поступово я ставала релігійної фанатичкою. Складалося таке враження, що мене взагалі навколо ніхто не розуміє. Зараз, згадуючи себе і дивлячись на себе з боку, розумію, що інакше-то і жити було неможливо, тільки з нескінченною болем, душевними стражданнями і абсолютним нерозумінням того, що відбувається. Слава Богу, зараз священики проходять курс психології в духовній семінарії - вони-то і направили мене до фахівців. Психотерапевти, можна сказати, мене підняли на ноги. Перший час слухала кожне слово, вбирала як губка, як бальзам лягали на розбиту душу теплі, підтримують слова. Через рік відтанула. Я зрозуміла, що не одна, що з моїми складнощами стикаються щодня багато людей, що є допомога і вихід навіть із самої тупикової ситуації, що немає непоправних помилок і всього що відбувається можна знайти пояснення. Тепер живу вільно, із задоволенням, спокоєм і насолодою. Я наче стала відчувати життя зсередини з усіма її проявами. Переживання стали барвистими і мені зрозумілими. Біль і страждання не втекли, але переживати їх стало легше. Зараз строю відносини з чоловіком, відчуваю себе впевненою і красивою жінкою, налагодила відносини з батьками, набралася сил і звільнилася з ненависної роботи. Пройшла курс особистої психотерапії, вивчилася на психотерапевта і тепер хочу допомогти іншим зробити своє життя трохи легше, гарніше і зрозуміліше.
Освіта:
Київський Національний Авіаційний Університет 1999-2005 рр..
Московський Гештальт-Інститут 2009 - 2014 рр..
Я проводжу: Індивідуальні консультації / Individual counsellig

Відгуки про лікаря Яскожук Лілія Олегівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук