Медичний порталЛікаріКиївАлергологЯрощук Лариса Борисівна
Ярощук Лариса Борисівна

Ярощук Лариса Борисівна

Алерголог Педіатр Пульмонолог

Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського
Київська область, Київ
Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського, вул. М. Амосова, 10
(044) 273 31 26
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-педіатр, дитячий алерголог-пульмонолог, кандидат медичних наук.

Закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту ім. акад. А.А. Богомольця, за конкурсом була зарахована в клінічну ординатуру з пульмонології у Київський інститут туберкульозу та грудної хірургії АМН України ім. акад. Ф.Г. Яновського (нині ДУ «Національний Інститут фтизіатрії і пульмонології АМН України ім. Акад. Ф.Г. Яновського»). По закінченні клінічної ординатури в 1988 р. спочатку, як молодший науковий співробітник, далі, як науковий співробітник працювала у відділенні захворювань органів дихання у дітей цього ж інституту, а нині - старший науковий співробітник відділення дитячої пульмонології та алергології ДУ «Національний Інститут фтизіатрії і пульмонологи АМН України ім. акад. Ф.Г. Яновського».

У 1997 р. захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук за спеціальностями: «Пульмонологія», «Патоморфологія». Тема дисертації: «Особливості рецидивуючого та астматичного бронхітів у дітей, які проживають на забруднених радіонуклідами територіях».

Має спеціалізацію і вищу категорію з дитячої пульмонології та дитячої алергології. У 1992 р. отримала спеціалізацію по гомеопатії на базі Інституту удосконалення лікарів ім. П.Л. Шупика, в 2002 р. пройшла курс з гомотоксикології (м. Баден-Баден, Німеччина).

В даний час предметом наукових досліджень та інтересів є питання ранньої діагностики, профілактики і лікування бронхіальної астми у дітей. Автор і співавтор 76 наукових та науково-популярних статей і тез, 2 патентів на винахід, 2 раціоналізаторських пропозицій.

Учасник міжнародних конгресів:

- XVIII-й Європейський Конгрес з клінічної мікробіології та інфекційних захворювань (ECCMID), Барселона, 2008; XIX-й - Гельсінкі, 2009;

- Європейського респіраторного товариства (ERS) - Стокгольм, 2007;

- Російського конгресу «Людина і ліки» - Москва, 2005, 2006),

- XVI Національний конгрес з хвороб органів дихання, Санкт-Петербург, 2006.

З 1998 р. по теперішній час брала участь у 19 міжнародних рандомізованих клінічних дослідженнях з пульмонології в якості координатора або со-дослідника.

Багаторазовий учасник міжнародних мітингів з проведення міжнародних рандомізованих клінічних досліджень (2000-2009 рр.).

Хобі - медицина, соціоніка і подорожі.

Відгуки про лікаря Ярощук Лариса Борисівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук