Янсонс Алла

Янсонс Алла

Психолог Психотерапевт

Центр Психологічний тренінговий центр Алли Янсонс
Київська область, Київ
Центр Психологічний тренінговий центр Алли Янсонс, вул. Інститутська 19 Б, 1 поверх, оф. 25
office.jansons@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Психолог з практик побудови взаємовідносин.
Спеціалізація, точніше покликання, пані Янсонс обумовлені не тільки її профільною освітою (факультет психології Університету ім. Т. Шевченка), але і багатогранним досвідом і в бізнесі (особистий досвід співробітника, керівника, інвестора), і в сім'ї (особистий досвід дружини , мами).
Сьогодні Алла - практикуючий психолог в Києві, не просто особистий консультант багатьох відомих у країні людей, експерт у найбільш затребуваною області сучасної практичної психології - проблематики людських взаємин, але і засновник Клубу з однойменною назвою - Жіночий Клуб Алли Янсонс.
Понад 10 років Алла багато працювала і подорожувала, набуваючи досвід і знання (Національний економічний університет, магістр "Фінансового менеджменту") у різних сферах бізнесу, перш ніж визначила для себе головне напрямок діяльності: проблематику людських взаємин.
- Стосунки чоловіка і жінки,
- Сімейні взаємини,
- Питання взаєморозуміння дітей і батьків,
- Відносини в колективі і бізнесі.
Наше життя буквально зіткана з різних зв'язків з людьми. І саме питання їх якісного, грамотного і гармонійного побудови і є основним профілем її діяльності.
Додаткова освіта:
- Коучинг,
- Арт-терапія,
- Танцювально-рухова терапія,
- Палсинг,
- Гештальт-терапія.
У своїх авторських розробках Алла Янсонс активно використовує досвід авторитетних західних фахівців і передові підходи, отримані на семінарах всесвітньо відомих дослідників - від Ліз Бурбо і Лі Керролла до Наталі Дроен.
Володіючи унікальним поєднанням молодості і багатого життєвого досвіду, Алла Янсонс стала одним з кращих в Україні експертом в психології відносин.
На даний момент допомога психолога виявляється як у групових, так і індивідуальних зустрічах, а також через SKYPE - що дозволяє працювати з людьми, охочими зберегти анонімність або знаходяться за межами України.

Відгуки про лікаря Янсонс Алла

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук