Яковенко Олена Володимирівна

Яковенко Олена Володимирівна

Спеціаліст комп'ютерної томографії Рентгенолог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
29 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Напрямки: комп'ютерна томографія (КТ)
У 1994 році я закінчила Вінницький медичний інститут ім. М. І. Пирогова. Інтернатуру з радіології закінчила в Дніпропетровської державної медичної академії, в 1996 році пройшла спеціалізацію з рентгенології на кафедрі променевої діагностики в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. У 2000 році пройшла тематичне удосконалення з комп'ютерної томографії, у 2004 році - по магнітно-резонансної томографії. Моя освіта та досвід роботи дозволяє стверджувати, що я в повному обсязі володію методами звичайної рентгенодіагностики, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії.
З 1996 працювала лікарем-рентгенологом відділення променевої діагностики у Київському міському консультативно-діагностичному центрі. Пройшла ряд стажувань за кордоном: по МСКТ-ангіографії в діагностиці захворювань серця і судин (Австрія, 2003; Інститут кардіології ім. А. Л. Мясникова, Москва, Росія, 2007).
Маю значний досвід в МСКТ-діагностиці патології органів черевної порожнини. Освоїла та впровадила в практику МСКТ черевної порожнини та тазу з віртуальною колоноскопією, МСКТ-коронарографію.
Автор 5 опублікованих наукових праць. Учасник численних наукових і науково-практичних вітчизняних та міжнародних конференцій.

Відгуки про лікаря Яковенко Олена Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук