Медичний порталЛікаріСімферопольНеврологХохлова Елла Анатоліївна
Хохлова Елла Анатоліївна

Хохлова Елла Анатоліївна

Невролог

Медичний центр "Genesis"
Крим, Сімферополь
Медичний центр "Genesis", вул. Семашко, 8
Стаж роботи:
15 років
+38 (0652) 54-90-00
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила КДМУ, лікувальний факультет більше 15 років тому, пройшла інтернатуру з неврології з подальшим присвоєнням спеціальності лікаря -невропатолога.

Лікар вищої категорії.

Стаж роботи в клініці "Генезис " 10 років. Посади: лікар-невролог .

Стажування: Проходила в різні роки стажування та атестаційні цикли з неврології, психіатрії , соціальної гігієни та організації психологічної допомоги; психотерапії на базі ФУВ КДМУ; Иглорефлексотерапия в м. Москва - ЦОЛІУВ на кафедрі проф. Гайденко В.В.; Стажування з питань судинних захворювань центральної нервової системи на базі ФУВ КДМУ; Повторні цикли удосконалення лікарів з неврології на на базі Національної медичної Академії ВО ім . П.Л.Шупика в м. Києві на кафедрі проф. Ю.П.Вдовіченко, проф. Е.Н.Ткаченко, проф. Ю.І. Головченко ; Стажувалася по нейрометамерної методам діагностики та лікування , володіє практичним застосуванням нейрометамерної рефлексотерапії і метамерними введенням лікарських препаратів; Проходила школу-семінар з проблеми "Клітинна і тканинна трансплантологія", по "Психокорекції поведінки людини", проф. Росснер (Канада).

Багаторазово брала участь у Міжнародних симпозіумах з питань "Інсульт: діагностика, лікування", у Міжнародних конференціях Європейської Асоціації неврологів ( 2007, 2008 рр.). Прочитано безліч лекцій з неврології для лікарів інших спеціальностей.

Член Асоціації неврологів України, Член Асоціації неврологів АР Крим.

Відгуки про лікаря Хохлова Елла Анатоліївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук