Медичний порталЛікаріІвано-ФранківськТерапевтХарченко Світлана Петрівна
Харченко Світлана Петрівна

Харченко Світлана Петрівна

Терапевт

Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр вул. Матейки, 53
+38 (0342) 3-24-33
ofpz@ivf.ukrpack.net

Про лікаря

Закінчила Івано-Франківський медичний інститут в 1974 р; після закінчення якого працювала дільничним лікарем Івано – Франківського обласного тубдиспансера.

З 1979 по 1981 рік працювала на посаді лікаря-методиста, а з жовтня 1981 року очолювала організаційно-методичний кабінет Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру. З 1997 року переведена на посаду заступника директора по лікувальній роботі.

Як організатор охорони здоров"я забезпечує надання якісної медичної допомоги населенню. Впроваджує сучасні методи діагностики і лікування, лікувально-оздоровчого режиму.

Створює належні виробничі умови. Планує, регулює та контролює співпрацю з органами управління, суміжними медичними закладами та забезпечує взаємодію підрозділів закладу.

Аналізує показники роботи закладу, вживає заходів щодо їх оптимізації. Контролює облік, розподіл, витрати і зберігання матеріалів і медикаментів.
Постійно виступає зі змістованними доповідями з питань організації лікувальної і статистичної звітності фтизіатричної служби, сучасних методів профілактики, діагностики і лікування хворих на туберкульоз та неспецифічних захворювань органів дихання.

Відгуки про лікаря Харченко Світлана Петрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук