Медичний порталЛікаріКиївОртопед-травматологГринченко Сергій Андрійович
Гринченко Сергій Андрійович

Гринченко Сергій Андрійович

Ортопед-травматолог

Центр кінезітерапії "KinesisLife"
Київська область, Київ
вул. Луначарського, 4, БЦ "КОМОД" 10 поверх
Стаж роботи:
23 роки
+38 (044) 300-12-34
kinesislife@email.ua
Сховати карту

Про лікаря

Ортопед-травматолог, мануальний терапевт. Лікар вищої категорії.

Лікар ортопед- травматолог, мануальний терапевт, лікар вищої категорії. Основний напрямок в роботі - діагностика, лікування та профілактика ортопедичних і травматологічних захворювань, надає допомогу у відновленні після перенесених інсультів , травм і операцій на опорно- руховому апараті. Володіє методами кинезитерапии , прикладної кінезіології і різними техніками мануальної терапії.

Освіта: закінчив Вінницьке медучідіще ім. ак. Д.К. Заболотного за спеціальністю фельдшер. У 1994р. закінчив Вінницький медичний інститут їм М. І. Пирогова. З 1994 – 97 рр. спеціалізація з травматології та ортопедії у Вінницькому державному медичному університеті ім.Н.І. Пирогова.

Курси підвищення кваліфікації: 2003 р. - курси підвищення кваліфікації II категорія; 2008 р. - курси підвищення кваліфікації перша категорія , 2013 р. - курси підвищення кваліфікації вища категорія .

Виконувані процедури: в лікуванні застосовує традиційні методи і кінезітерапію для лікування захворювань кістково -м'язової системи; спеціалізується на фізичної реабілітації пацієнтів. Здійснює розробку кінезітерапевтіческіх програм з відновлення та оздоровленню, включаючи елементи міофасціального масажу, мануальної терапії з використанням прикладної кінезіології.

Лікування захворювань: Кіфоз, Лордоз, Остеохондроз, Плоскостопість, Сколіоз, Ревматоїдний артрит, Артроз, Остеоартроз, Остеопороз, відновлення після травм і операцій.

Відгуки про лікаря Гринченко Сергій Андрійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук