Медичний порталЛікаріМиколаївПсихологГригорян Олена Олександрівна
Григорян Олена Олександрівна

Григорян Олена Олександрівна

Психолог

Миколаївська область, Миколаїв
вул. Московська, 36

Про лікаря

Я даю повну технологію гармонізації Життя - з моменту усвідомлення відповідальності до повної реалізації Ваших цілей у всіх сферах Життя, а не тільки теорію. І так як навчаю я, не навчає жоден тренер в Україні.

Після проходження моїх семінарів і тренінгів у учасників реально підвищується рівень Життя і відчуття Щастя, що підтверджують численні відгуки моїх задоволених клієнтів і їх практичні результати.

У мене є працюючі технології, які я даю на своїх навчальних програмах і, які у Вас є шанс отримати.

Я - коуч з рясною відносин з більш ніж п'ятирічної психологічної практикою.
В результаті роботи зі мною у Вас відбудеться трансформація вашого способу мислення в бік впевненості в собі як в прекрасній Богині, посилення вашого прагнення змінити своє Життя і Ви отримаєте відчутні результати в ході нашої співпраці.

Я використовую кращі коучингові інструменти та підходи світових коучинговых шкіл, а також свої авторські методики.

Я постійно вивчаю новітні техніки і стародавні практики гармонізації енергій Інь і Янь, і з задоволенням поділюся з Вами цими чудовими і дієвими практиками.

Я знаю, секс в кращих своїх проявах переносить нас до джерела, долає рамки простого задоволення тваринного бажання і розкриває властиву нам божественність як творців. Я вмію перетворювати секс в духовне дійство, де кожен рух і подих символізує виникнення життя, і з радістю поділюся з Вами як цього домогтися у Вашому житті і поліпшити якість не тільки сексу, але і всього життя в цілому.

Я розумію таємні зв'язки сексу і грошового Потоку і можу навчити Вас всім тонкощам відкриття каналу достатку через гармонізацію сексуального життя.

Освіта:
НГУ ім.в .А. Сухомлинського, практична психологія, Миколаїв.
Сертифікований коуч (Академія Латанського)

Відгуки про лікаря Григорян Олена Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук