Медичний порталЛікаріДонецькПроктологГригорян Артем Іванович
Григорян Артем Іванович

Григорян Артем Іванович

Проктолог Хірург

МЦ "Клініка ЮНА"
Донецька область, Донецьк
МЦ "Клініка Юна", вул. Овнатаняна, 29 А
Стаж роботи:
10 років
+38 (062) 207-33-03
+38 (095) 873-85-09
draigreg@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар хірург-проктолог 1 категорії.

Член Європейської асоціації колопроктологів, Російської асоціації хірургів-колопроктологів і гастроентерологів.

Закінчив Донецький державний медичний університет, з інтернатурою з хірургії в міській клінічній лікарні № 21 м. Донецька в 2006 році. У період навчання в університеті займався науковою роботою, керував студентським науковим товариством на кафедрі оперативної хірургії, публікував статті та патенти з питань експериментальної хірургії.

Спеціалізацію з колопроктології проходив в Санкт-Петербурзької Медакадемії післядипломної освіти, Запорізької Медакадемії післядипломної освіти в 2009 р. Навчався лапароскопічної хірургії в Дніпропетровській Медакадемії, на базі клініки "Гарвіс" в 2010 р.

Стажувався в "Тіла-Він-клінік" (Тель-Авів, Ізраїль), клініці "Медиком" і Центральному Військово-клінічному госпіталі (Київ). Брав участь у тренінгах і майстер-класах на базі клініки "ЛІСОД" (Київ) і "Російської школи колоректальної хірургії" (РНЦХ їм. Б.В. Петровського, Москва).

З 2006 р. по теперішній час працюю хірургом, проктологом в міській клінічній лікарні № 21 м. Донецька. З 2009 по 2013 рр. працював хірургом-проктологом в медичному центрі "Он-клінік Донецьк". З листопада 2013 р. - хірург-проктолог МЦ "Клініка Юна".

Особистий досвід понад 3500 операцій і малоінвазивних втручань в хірургії та проктології. Пріоритетні напрямки лікувальної діяльності - хірургічне та безопераційне лікування геморою, анальних тріщин; радіохвильова хірургія "Surgitron", реконструктивні операції при складних свищах прямої кишки і каловом нетриманні, випаданні прямої кишки і ректоцеле; операції на товстій кишці, у тому числі екстрені втручання при раку, ускладненого кишковою непрохідністю і перитонітом; лапароскопічні операції при ЖКБ, гострому апендициті і грижах живота, хірургія варикозної хвороби.

Вперше в Донецькій області ми широко впровадили в практику степлерные технології при геморої і пролапсі (операція Лонго), з 2008 року, а з 2009 року почали виконувати операції THD (трансанальной деартериализации). Перший в Україні опублікований досвід операції LIFT при прямокишечных свищах (2010 р). У 2013 р. вперше в Донецьку почали застосовувати биофидбэк-терапію для пацієнтів з порушеннями дефекації і нетримання калу.

У 2012 році, за підтримки компанії Ethicon Endosurgery, Johnson&Johnson, провів майстер-клас для хірургів Донецької області з сучасних методів хірургічного лікування геморою.

36 наукових робіт, 7 патентів України та 2 монографій. Делегат і доповідач численних республіканських та міжнародних конференцій і конгресів хірургів та проктологів.

Відгуки про лікаря Григорян Артем Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук