Медичний порталЛікаріОдесаПсихологГригоращенко Володимир Кирилович
Григоращенко Володимир Кирилович

Григоращенко Володимир Кирилович

Психолог

Наркологічна клініка "Иммунит"
Одеська область, Одеса
Наркологічна клініка "Иммунит", вул. Новосельського, 98
+38 (048) 799-34-35
Сховати карту

Про лікаря

 

Сімейний і православний психолог, закінчив психологічний факультет Одеського національного університету ім. Мечникова в 2002 році. Після закінчення університету два роки працював психологом у громадській організації "Здоров'я", безпосередньо консультував наркозалежних людей. Надалі продовжив свою професійну діяльність в Одеському благодійному фонді психологічно - реабілітаційної допомоги "З любов'ю до життя\". В даний час працює психологом - консультантом в медичному центрі \"Імуніт\". Постійно підвищує свій професійний рівень. У доступній формі аналізує та пояснює взаємовідношення психологічних проблем і духовності людини. З православної точки зору аналізує різні особистісні стани особистості, роль сім'ї у розвитку залежності. Надає адекватну допомогу при алкоголізмі, депресії, неврозах, наркоманії, ігроманії та ін.

Має великий досвід роботи з різними життєвими ситуаціями, які зустрічаються майже в кожній родині, відбуваються з кожною особистістю, з православної точки зору оцінює що відбувається й пропонує духовні поради як людині особистості, що формується знайти себе всередині свого "Я", знайти духовне і душевну рівновагу в непростих взаєминах сім'ї та особистості. Протягом усього курсу лікування працює індивідуально з кожним пацієнтом, професійно консультує, знаходить підхід до кожної людини.

Добрий, чуйний, щирий, добрий сім'янин. Щиро має бажання допомогти кожному пацієнту.

В даний час закінчує навчання в Московському Гештальт інституті за спеціалізацією - гештальттерапія. Dzogno Georgij - Medical Psychologist, Gestalt psychologist

Профілактична робота з співзалежними (індивідуальна психотерапія та консультація, ассертівний тренінг, постійно діючий семінар для співзалежних).

 

Відгуки про лікаря Григоращенко Володимир Кирилович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук