Медичний порталЛікаріІвано-ФранківськФтизіатрГрицина Тетяна Олексіївна
Грицина Тетяна Олексіївна

Грицина Тетяна Олексіївна

Фтизіатр

Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр вул. Матейки, 53
+38 (0342) 52-55-57
omkofpz@if.net.ua
ofpz@ivf.ukrpack.net

Про лікаря

Закінчила Івано-Франківський медичний інститут в 1975 р., після закінчення якого працювала головним лікарем сільської лікарської амбулаторії в Городенківському районі.
З 1978 по 1997 рік працювала в Городенківському тубдиспансері на посаді дільничного фтизіатра.
З вересня 1997 року очолювала організаційно-методичний кабінет Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру, а з 2004 року переведена на посаду заступника директора з оргметодроботи. Грицина Т.О. проводить організаційно-методичне керівництво з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу в лікувально-профілактичних закладах області.
Щомісяця проводить аналіз основних епідеміологічних показників з туберкульозу, щоквартально аналізує рівень профілактичної протитуберкульозної роботи, яка проводиться спеціалістами зацікавлених служб лікувально-профілактичних закладів області.
Під її керівництвом бригадою лікарів-спеціалістів ОФПЦ надається організаційно-методична і консультативна допомога з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу згідно вимог наказів МОЗ України.
Проводить контроль за впровадженням ДОТС стратегії в протитуберкульозних закладах та лікувально-профілактичних установах області.
Здійснює щоденний контроль за раціональним використанням ліжкового фонду стаціонарних відділень фтизіатричного та пульмонологічного профілів обласного фтизіопульмонологічного центру; щоквартально – протитуберкульозних установ області.
Проводить систему обліку та звітності з питань туберкульозу та контроль за веденням форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу.
Проводить велику аналітичну роботу щодо визначення рівня захворюваності, хворобливості з неспецифічної легеневої патології в районах та містах області.
Постійно аналізує показники смертності від ХОЗЛ, розробляючи заходи щодо її зниження.
Організаційно-методичний кабінет оснащений сучасною комп"ютерною технікою. Моніторінг хворих на туберкульоз, аналіз діяльності стаціонарних відділень проводиться за програмою "Фтизіатрія". Моніторінг хворих на туберкульоз в області введений в єдиний комп"ютерний реєстр хворих України.

Відгуки про лікаря Грицина Тетяна Олексіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук