Медичний порталЛікаріКиївГомеопат (нетрадиційна медицина)Гречко Валерій Олександрович
Гречко Валерій Олександрович

Гречко Валерій Олександрович

Гомеопат (нетрадиційна медицина) Терапевт Ендокринолог

Науково-медичний центр "Біокорекція"
Київська область, Київ
Науково-медичний центр "Біокорекція", вул. Машинобудівна, 8
+38 (044) 457-84-00
gretchko@mail.ru
Сховати карту

Про лікаря

 

Валерій Олександрович Гречко - гомеопат, терапевт-ендокринолог, має першу категорію по терапії. Член Асоціації гомеопатів України та Міжнародної медичної гомеопатичної Ліги.

Освіта:

У 1997 році закінчив лікувальний факультет Донецького державного медичного інституту ім. Горького. 1997-998 роки - інтернатура по терапії, ФПО Донецького державного медичного університету ім. Горького. Учасник багатьох медичних науково-практичних конференцій. 1999 рік - первинна спеціалізація по гомеопатії, Інститут гомеопатії, м. Київ. Участь в трьох з'їздах гомеопатів України в 2005, 2007, 2008 роках.

Послуги:

Лікування терапевтичної та ендокринологічний патології методами: гомеопатії, інформтерапіі, фітотерапії, ароматерапії, гірудотерапії. Діагностика та підбір ліків використовуючи метод Фолля, фотоірідодіагностіка, китайська та Аюрведична пульсова діагностика, призначення дієти на основі біологічно активних добавок. Додаткове натуральне лікування застудних захворювань та хронічних тонзилітів, гострих і хронічних ринітів, гострих і хронічних фарингітів і ларингітів, а також гострих і хронічних бронхітів, в тому числі і з астматичним компонентом, бронхіальної астми, алергічних дерматитів, алергічних кон'юнктивітів, алергічних ринітів, колітів, ентеритів, виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, гіперацидні і гіпоацідних гастритів, запорів і проносів, хронічних пієлонефритів, хронічних гломерулонефритів, гострих і хронічних циститів, вірусних гепатитів, холециститів, менінгітів, енцефалітів, арахноідітів, мігрені, хронічних головних болів, розсіяного склерозу , міопатій, варикозної хвороби, ниркової та печінкової коліки, ревматизму, ішемічної хвороби серця, аритмій, гіпертонічної хвороби, ревматоїдного артриту, остеохондрозу, остеоартрозу, остеопорозу, цукрового діабету 1-го та 2-го типів, хронічного тиреоїдиту, хронічного аутоімунного тиреоїдиту, зоба , атрофії щитовидної залози, всіх видів ожиріння, виснаження, патологічного клімаксу жіночого і чоловічого, радикулітів, больових синдромів неясної етіології з уточненням діагнозу, гіперпігментація і вітіліго (коричневі і білі плями на шкірі). фурункульозу, акне, поганого ріст волосся і нігтів, свербежу, паразитарних інвазій, імунодефіцитних станів, випадіння волосся, ламкість нігтів, целюліту, надлишкового росту волосся в небажаних місцях із з'ясуванням причини, чоловічого та жіночого безпліддя, хворобливих і нерегулярних місячних, вегето-судинної дистонії , акроціаноз, симптоматичне лікування генетичних захворювань та геморагічного синдрому, а також підвищеної згортання крові і септичних станів.

Прихильник холістичної і профілактичної медицини.

 

Відгуки про лікаря Гречко Валерій Олександрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук