Медичний порталЛікаріДніпропетровськНеврологГоровий Євген Лаврентійович

Горовий Євген Лаврентійович

Невролог Хірург Ветеринар

Ветеринарна клініка "Панда"
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Ветеринарна клініка "Панда", вул. Ульянова, 8
+38 (0562) 42-00-12
Сховати карту

Про лікаря

Директор

Профілюючий напрямок - хірургія , неврологія

Шлях у ветеринарію почався з Донецького сільськогосподарського технікуму , який закінчив у 1997 році з відзнакою , в цьому ж році він вступив до Дніпропетровського Державний Аграрний Університет за спеціальністю "Ветеринарна медицина" . Під час навчання працював ветеринарним лікарем в одній з клінік Дніпропетровська.

Фахівець широкого профілю. За час роботи ветеринарним лікарем він займався як терапевтичної , так і хірургічною практикою . Завдяки діяльності в різних областях ветеринарії він має величезний досвід у лікуванні найрізноманітніших тварин. В даний час спеціалізується в ортопедії , травматології , неврології . Володіє сучасним професійними навичками в лікуванні тварин . , Не зупиняється на досягнутому і інтенсивно розвивається в даних направленіях.Імеет великий досвід роботи у візуальній та рентген- діагностики , УЗД.

Регулярно бере участь у ветеринарних конференціях , відвідує ветеринарні заходи в різних містах України та Росії. Щорічно проходить стажування та майстер- класи в " Ветеринарної клініці неврології , травматології та інтенсивної терапії доктора Сотникова " ( м.Санкт -Петербург) .

Основою своєї роботи вважає максимально точну і своєчасну діагностику захворювань пацієнтів , засновану на об'єктивних дослідженнях . Дотримується принципів повної довіри і відкритості у взаєминах з власниками тварин , завжди надає всю інформації про етапи лікування.

Відгуки про лікаря Горовий Євген Лаврентійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук