Горєва Іванна Василівна

Горєва Іванна Василівна

Гомеопат (нетрадиційна медицина) Сімейний лікар

Клініка і аптека "Гомеопатія доктора А.Попова №1"
Київська область, Київ
Клініка і аптека "Гомеопатія доктора О.Попова", вул. Гарматна 21/30, вул. Будівельників 30
+38 (044) 501-93-79
+38 (044) 503-58-34
Сховати карту

Про лікаря

Лікар загальної практики - сімейної медицини, лікар-гомеопат.
Член Асоціації гомеопатів України.
Вища медична освіта отримала в Національному медичному університеті ім. акад. О.О.Богомольця, який закінчила з відзнакою в 2007 році.
Післядипломна освіта: інтернатура з сімейної медицини в КМАПО на базі Київської обласної лікарні. З 2009 року працює лікарем сімейної медицини.
Гомеопатичне освіта: курси підвищення кваліфікації для лікарів "Основні принципи гомеопатії, діагностика по Фоллю, вегетативно-резонансне тестування і резонансно-частотна терапія" (Москва, 2005).
"Основи методології Київської гомеопатичної школи", "Гомеопатія в педіатричній практиці", "Гомеопатія в психоневрології", "Гомеопатія в алергології", "Гомеопатія в акушерсько-гінекологічній практиці", "Гомеопатія в клініці внутрішніх хвороб" (Інститут гомеопатії, Київ) 2008 -2011.
Прослухала авторські семінари: к.м.н. Тимошенко І.В. (Московський інститут гомеопатії), Георгі Журжа (Румунія), Алока Паріка (Індія), Ліліани Сабо (Аргентина).
Участь у конгресах: 2008 - IV З'їзд гомеопатів України, 2010 - V З'їзд гомеопатів України (Київ, Україна), 2011 - Європейський гомеопатичний конгрес (Рига, Латвія).
Поєднання гомеопатії та сімейної медицини відкриває чудові можливості для лікування пацієнтів, особливо дітей, оскільки якщо вся сім'я лікується в одного лікаря він може простежити розвиток захворювань в сім'ї, вивчити спадкову схильність та індивідуальні особливості, що дозволяє підібрати ефективну терапію для кожного члена сім'ї, від самого молодшого до самого старшого.
Займається лікуванням гострих і хронічних зболеванія у дорослих і дітей. Повний перелік захворювань занадто довгий, адже гомеопати мають справу з усілякими хворобами. Найбільш часто в моїй практиці встречаетются порушення функції щитовидної залози, цукровий діабет, розлади менструального циклу, серцево-судинні захворювання, хвороби сечовидільної системи, подагра, захворювання суглобів, невралгії, наслідки травм, алергічні реакції.

Відгуки про лікаря Горєва Іванна Василівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук