Медичний порталЛікаріКиївОртопедГорелік Валерія Володимирівна
Горелік Валерія Володимирівна

Горелік Валерія Володимирівна

Ортопед Травматолог Хірург

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Євроклініка", вул. Мельникова, 16. Клініка "Медіком"
Стаж роботи:
21 рік
+38 (044) 483-48-34
+38 (044) 503-77-77

info@medikom.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Клініка "Євроклініка"
вул. Мельникова, 16

Про лікаря

Дитячий ортопед, кандидат медичних наук, перша лікарська категорія, асистент кафедри дитячої хірургії КМАПО ім.П.Л.Шупика. Лікує: дисплазія тазостегнових суглобів, плоскостопість, сколіоз, вроджена клишоногість, контрактури суглобів верхніх і нижніх кінцівок у дітей з ураженням нервової системи. Спеціалізація доктора: хірургічне лікування дітей з ураженнями центральної і периферичної нервової системи.

Теми наукових робіт: Дисертація "Селективна невротомія та гетеротопічна міоневротизація в лікуванні контрактур кульшових і колінних суглобів у дітей із церебральним паралічем"; 25 наукових праць, 2 раціоналізаторських пропозиції, 3 патенти на винахід.

Викладає у Національній медичній академії післядипломної освіти лікарів курс "Дитячої хірургії" і "Дитячої ортопедії, травматології".

Методи функціональної діагностики: всі методики лікування ортопедичних та травматологічних хворих. Членство в професійних організаціях: Асоціація Дитячих Хірургів. Стратегія лікування: індивідуальний підхід до лікування кожного конкретного пацієнта.

Відгуки про лікаря Горелік Валерія Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук