Горецька Оксана Анатоліївна

Горецька Оксана Анатоліївна

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
15 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Ерготерапевт, фахівець з фізичної реабілітації
10 років медичного стажу.
Напрямки: реабілітація після інсульту
Я закінчила магістратуру Львівського державного університету фізичного виховання за спеціальністю "Фізична реабілітація". Навчання проходила по канадській та голландської моделям підготовки фахівців з фізичної реабілітації.
З 2005 року проходила клінічну практику в лікарнях м. Львова у відділеннях неврології, нейрохірургії, педіатрії, а також практика з фізичної реабілітації при множинних порушеннях діяльності систем організму. Проходила спеціалізовану клінічну практику з фізичної реабілітації хворих з інсультом в неврологічному відділенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Мною була написана наукова робота на тему "Трудотерапія, як засіб удосконалення рухових функцій поразок верхньої кінцівки в осіб з наслідками мозкового інсульту". З 2007 року працювала на посаді фахівця з фізичної реабілітації в навчально-реабілітаційному центрі "Левеня".
Володію всіма методами фізичної реабілітації, поглиблено займаюся реабілітацією та відновленням функції руки та кисті у пацієнтів після інсульту, широко використовую у своїй практиці спеціалізовані методики відновлення дрібної моторики пальців руки. Займаюся питаннями ресоціалізації та відновлення навичок повсякденного життя у хворих, які перенесли порушення мозкового кровотоку. Поглиблено вивчаю і застосовую в своїй практиці методики відновлення пам'яті, уваги, вміння писати.

Відгуки про лікаря Горецька Оксана Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук