Медичний порталЛікаріКиївАкушерГорбаш Юлія Григорівна
Горбаш Юлія Григорівна

Горбаш Юлія Григорівна

Акушер Гінеколог

Клініка "Профімед"
Київська область, Київ
Клініка "Профімед", вул. Леваневського, 9
Стаж роботи:
28 років
+38 (044) 496-96-01
+38 (044) 496-96-02
klinika-profimed@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Спеціалізація: Акушер-гінеколог; Магістр медичної психології та психокорекції.
Кваліфікація: Лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Освіта: Закінчила Ворошиловградський (нині Луганський) медичний інститут 1988 року. Спеціалізація акушерство та гінекологія.
Курси підвищення кваліфікації на базі Київської медичної академії післядипломної освіти: "Фітотерапія при захворюваннях внутрішніх органів", "Кольпоскопія та патологія шийки матки", "Сучасні аспекти фармакотерапії з використанням комплексних гомеопатичних та фітопрепаратів". Курси на базі "Інституту Педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України": "Репродуктивне здоров'я молоді", "Сучасні підходи до терапії вагінальних інфекцій"; участь у міжнародних конференціях і з'їздах акушерів-гінекологів України з актуальних питань акушерства і гінекології. Лікар жіночої консультації, практичний досвід роботи 23 роки.
Діагностика та лікування: інфекцій що передаються переважно статевим шляхом (ІПСШ); запальних захворювань матки і придатків; захворювань шийки матки; ендокринна гінекологія. Консультування подружніх пар і підготовка до вагітності. Фітотерапія, гомеопатія, антигомотоксична терапія.
Закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом в 2007 р. Присвоєно ступінь Магістра медичної психології та психокорекції.
Діагностика і лікування різних психологічних і психосоматичних розладів. Сімейна психологія й сексопатологія. Психологія здорового способу життя (харчування, мотивація, поведінка). Особистісна орієнтація на досягнення успіху. Індивідуальне планування та реалізація програм успіху.

Відгуки про лікаря Горбаш Юлія Григорівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук