Медичний порталЛікаріКиївПсихологГончаренко В'ячеслав Анатолійович
Гончаренко В'ячеслав Анатолійович

Гончаренко В'ячеслав Анатолійович

Психолог

Центр дослідження гіпнозу і міжособистісних комунікацій "Транс-лабораторія"
Київська область, Київ
Психологічний клуб Відкритої Комунікації імені психоаналізу Зигмунда Фрейда "Клубок". Центр дослідження гіпнозу і міжособистісних комунікацій "Транс-лабораторія", вул. Щусєва 12А
mail@honcharenko.com
Сховати карту

Про лікаря

гіпнотерапевт

Працюю з клієнтами в еріксонівської гіпнотерапії, гештальт-підході.
Крім того, у своїй роботі використовую.
За наявності відповідних показань, я навчаю своїх клієнтів амогіпнозу і технікам фізичної та психологічної саморегуляції в трансовом стані.
Своїм клієнтам я пропоную:
Що я пропоную своїм клієнтам:
Для мене психотерапія - це спільна робота терапевта і клієнта, суть якої можна висловити однією фразою: пізнай самого себе. Це пізнання - відправна точка до бажаних змін, немов сонячне світло, розтоплюють зашкарублий лід.
У ході такого пізнання я пропоную своїм клієнтам всю свою уважність, чутливість до подій, вдумливість, професіоналізм. Я "неспішний" терапевт, шанобливо ставляться до особи клієнта, його життєвої історії та її внутрішнього світу. Я вірю у внутрішні ресурси клієнта і в своїй роботі керуюся висловлюванням Сократа: "В кожній людині - сонце. Тільки дайте йому світити".
Чого я не можу надати своїм клієнтам:
Я не працюю зі своїми клієнтами через Skype.
Я не працюю з залежностями і проблемами зайвої ваги.
Я скептично ставлюся до роботи з минулими життями у регресивному гіпнозі.
Я не пропоную клієнтам чарівних пігулок, і рішення всіх їхніх проблем за одну зустріч. Психотерапія - це спільна робота, часом тривала і вимагає терпіння і наполегливості.
Як тренер я віддаю перевагу навчати гіпнозу колег: психологів, психотерапевтів, лікарів - тих, хто буде використовувати цей інструмент у своїй роботі. Претендентам на навчання із запитом "для себе", "для свого розвитку", "що б розібратися в собі" і т.д. я пропоную особисту терапію.
Основні напрямки моєї роботи:
• Незадоволеність своїм життям: відсутність цілей, сенсу і задоволення в житті, ізоляція і самотність
• Фобії, страхи, панічні атаки, тривога
• Нав'язливі сновидіння, кошмари
• Емоційна і фізична біль
• Відсутність відносин з протилежною статтю і близьких відносин взагалі; хронічні "невдачі" у відносинах
• Невпевненість у собі
• Стрес, вигоряння, емоційне виснаження
Історія мого приходу в психотерапію
Свій шлях у психотерапії я починав з інтересу до Еріксонівський гіпнозу.
Моє перше знайомство з гіпнозом запам'яталося мені на все життя: тренер, який запропонував групі студентів познайомитися з Еріксонівський гіпнозом, ходив по кімнаті, отмеряя кроками розмірений ритм, і читав нам вірші. Кращого посвячення в гіпнотерапію складно й уявити. Тоді я усвідомив, що гіпноз - це мистецтво, це може бути не тільки ефективно, але й красиво, витончено, глибоко.
Чимало води утекло з тих пір. У 2005 році я створив перший у своєму житті навчальний проект, зібрав групу однодумців і запросив московського тренера Анатолія Сивакова для навчання Еріксонівський гіпнозу. Після цього спеціалізувався у Михайла Гінзбурга, Бетті Еліс Еріксон, Патріка Нуайє, Жана Беккі. І хоча зараз у своїй роботі я вже використовую не тільки еріксонівської гіпнотерапію, я до сих пір продовжую живити до цього напрямку найніжніші почуття.
У 2009 році я почав і сам навчати Еріксонівський гіпнозу і самогіпнозу, захопився дослідженнями в галузі нейрофізіології трансового стану. У своїй роботі я дотримуюся наукової точки зору, хоча і продовжую вважати як гіпнотерапію, так і психотерапію в цілому, мистецтвом чуттєвим.
У 2010 році я вступив до програми підготовки гештальт-терапевтів Московського Гештальт Інституту, де і навчаюся в даний момент на другому ступені.
Освіта:
• Клінічний психолог (ОДУ ім. І. І. Мечникова), гіпнотерапевт, тренер з Еріксонівський гіпнозу і самогіпнозу.
• З 2005 року навчався Еріксонівський гіпнозу і гіпнотерапії. Навчався у Анатолія Сивакова, Михайла Гінзбурга, Бетті Еліс Еріксон, Патріка Нуайє, Жана Беккі.
• З 2007 року навчаю Еріксонівський гіпнозу і самогіпнозу, в індивідуальному і груповому форматі, а також у форматі міні-груп (4-6 осіб). Розробляю нові навчальні програми, проводжу дослідження різних аспектів застосування гіпнозу в повсякденному житті.
• Приватна практика з 2009 року (індивідуальні консультації в гіпнотерапії і гештальт-підході, групова гіпнотерапія).
• З 2010 року по даний момент навчаюся за програмою підготовки гештальт-терапевтів «Теорія і практика гештальт-терапії" Московського Гештальт Інституту (II ступінь). Тренери - Ганна Бичкова, Володимир Філіпенко, Кирило Хломов, Алла Повереннова. Проходжу спеціалізацію "Кризові стану в клінічній гештальт-терапії". Тренери - Олександр Моховиков та Алла Повереннова.
• Як професійний психотерапевт, я отримую особисту терапію і працюю з супервізором.

Відгуки про лікаря Гончаренко В'ячеслав Анатолійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук