Медичний порталЛікаріЗапоріжжяОртопедГоловаха Максим Леонідович
Головаха Максим Леонідович

Головаха Максим Леонідович

Ортопед Травматолог

Клініка ортопедії, артрології та спортивної травми
Запорізька область, Запоріжжя
Клініка ортопедії, артрології та спортивної травми, Оріхівське шосе, 10
Стаж роботи:
28 років
+38 (0612) 96- 53- 71
golovaha@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Освіта - повна вища : 1991 рік, Дніпропетровський медичний інститут

спеціальність - "Лікувальна справа"

спеціалізація - " Ортопедія і травматологія " ;

Наукові роботи і винаходи : 5 монографій , 264 друкованих робіт , 10 патентів .

Трудова діяльність:

У 1985 вступив до Ленінградської військово -медичну академію , а в 1991 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут з відзнакою.

З 1991 по 1993 - клінічна ординатура на кафедрі травматології та ортопедії Дніпропетровської державної медичної академії .

З 1993 по 1996 проходив навчання в аспірантурі на кафедрі травматології та ортопедії Дніпропетровської державної медичної академії і в 1996 успішно захистив кандидатську дисертацію на тему " Експериментально - клінічне обгрунтування ендопротезування гомілковостопного суглоба " .

З 1993 до 2008 рік працював на кафедрі ортопедії і травматології Дніпропетровської державної медичної академії . У 2003 році отримав вчене звання доцента.

З 2008 по 2011 рік працював в Запорізькій обласній клінічній лікарні - завідувач відділенням ортопедії , артрології та спортивної травми і по севместітельству доцентом кафедри травматології та ортопедії Запорізького державного медичного університету.

У 2011 році захистив докторську дисертацію на тему "Діагностика , консервативне лікування і реконструктивно - відновна хірургія остеоартрозу колінного суглоба " .

У 2012 році отримав вчене звання професора.

З квітня 2011 року завідувач кафедрою травматології і ортопедії Запорізького державного медичного університету.

В останні 10 років активно займаюся артроскопією , спортивною травмою , артрологией , ендопротезуванням , остеоартроз , патологією колінного , кульшового , гомілковостопного , променево , ліктьового і плечового суглобів , деформаціями стоп , викривленням ніг , лікуванням артрозу тазостегнових і колінних суглобів малоінвазійними операціями на ранніх стадіях хвороби.

Действіельний член ISAKOS " Міжнародного асоціації Артроскoпіі , хірургії колінного суглоба та спортивної ортопедії " ( International Society of Arthroscopy , Knee Surgery and Orthopedic Sport Medicine ) .

Действіельний член ESSKA "Європейської асоціації спортивної травматології , хірургії колінного суглоба та артроскопії ( Europian Society of Sрort Traumatology , Knee Surgery and Arthroscopy ) .

Действіельний член EWAS "Європейського асоціації артроскопічний і відкритої хірургії променевозап'ястного і ліктьового суглобів.

З 2012 року Віце - Президент " Української Асоціації спортивної травматології , хірургії колінного суглоба та Артроскопії " ( УАСТКА ) .

 

 

Відгуки про лікаря Головаха Максим Леонідович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук