Медичний порталЛікаріІвано-ФранківськХірургГлагович Михайло Васильович
Глагович Михайло Васильович

Глагович Михайло Васильович

Хірург

Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня вул. Коновальця , 132
+38 (03422) 2-56-88
if-odkl@ua.fm

Про лікаря

Кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб №2 з курсом дитячої хірургії ІФНМУ

завідуючий хірургічного відділення ОДКЛ

В 1987 році закінчив Рогатинську СШ № 1. В тому ж році поступав у Дніпропетровський медичний інститут, здав вступні іспити, але не пройшов за конкурсом. Влаштувався на роботу в обласну психіатричну лікарню № 2 с.Підмихайлівці на посаду санітара.

З 1988 по 1990 рік проходив строкову службу в армії. В 1990 році звільнений в запас і в тому ж році поступав у Івано-Франківський медичний інститут – не пройшов по конкурсу. Продовжував працювати на посаді санітара в обласній психіатричній лікарні № 2.

В 1991 році поступив на педіатричний факультет Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, який закінчив у 1997 році.

З 1997 року по 1999 рік проходив інтернатуру по спеціалізації «Дитяча хірургія» на базі Львівського медичного університету ім. Д.Галицького. У лютому.

1999 року прийнятий на посаду лікаря-хірурга хірургічного відділення ОДКЛ та лікарем-ендоскопістом (бронхолог) ДОДКЛ.

В травні 2000 року прийнятий на 0,5 посади асистента кафедри дитячих хвороб № 2 з курсом дитячої хірургії.

В 2002 році відбулося планування та затвердження теми кандидатської дисертації на тему: «Лапаростомія та гірудотерапія в комплексному лікуванні перитоніту у дітей», яку захистив у вересні 2006 року. Завдяки проведеній роботі (розроблена нова методика лапаростомії (деклараційний патент на корисну модель № 2827 (51) 7 А61В17/00 Спосіб хірургічного лікування розлитого гнійного перитоніту у дітей), вдалося покращити результати лікування тотального абсцедуючого перитоніту в дітей у вигляді зниження післяопераційної летальності з 35-50% практично до нуля. Також запропоновані нові методики дренування та санації черевної порожнини у вигляді відмови від дренування черевної порожнини та санації останньої виключно фізіологічним розчином, що дозволило скоротити терміни перебування хворих у стаціонарі та в 4 рази знизити відсоток післяопераційної непрохідності у дітей з різними формами перитонітів. Вперше запропоновано та обґрунтовано використання гірудотерапії при лікуванні периапендикулярних інфільтратів та в комплексній протизлуковій терапії, що підтверджено експериментально.

14 грудня 2006 року рішенням президії Вищої атестаційної комісії України (протокол № 1609/11) на основі рішення спеціалізованої вченої ради Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця присуджено наукову ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Дитяча хірургія».

З 2010 року прийнятий на посаду доцента кафедри нервових хвороб № 2 з курсом дитячої хірургії ІФНМУ.

В березні 2010 році прийнятий на посаду завідуючого хірургічним відділенням ОДКЛ, де працює по даний час.

За підведеними підсумками роботи відділу за 2010 рік відзначений грамотою адміністрації ОДКЛ.

Відгуки про лікаря Глагович Михайло Васильович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук