Гладишко Роман Володимирович

Гладишко Роман Володимирович

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина) Кінезітерапевт

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
11 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Фахівець з фізичної реабілітації, кінезітерапевт
Напрямки: реабілітація після інсульту
Я закінчив факультет фізичної реабілітації Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (м. Житомир). Все своє професійне життя я беру активну участь у наукових конференціях і з'їздах асоціації реабілітологів України. Постійно вдосконалюю професійні навики, вивчаю різні методи і концепції фізичної реабілітації. Володію методами обстеження та фізичної реабілітації пацієнтів з неврологічними порушеннями.
Професійну практику отримав в Печорської обласній лікарні відновного лікування (Вінницька область), Центральної обласної лікарні (м. Житомир), Українському центрі спортивної медицини (м. Київ). Також проходив практику в Футбольному клубі "Оболонь" (м. Київ) масажистом-реабілітологом.
Долучившись до міцної команді Інсультного центру клініки "Оберіг", займаюся відновленням рухових функцій пацієнтів після інсульту і неврологічних порушень (вчу заново сидіти, стояти, ходити). Займаюся проблемами спастичності та утворення патологічних поз у хворих після інсульту.
У вільний від роботи час читаю різножанрову літературу. Цікавлюся національної і світової історією, малюванням, музикою. Люблю відпочинок на природі. Моє життєве кредо - "Вік живи - вік учись!"

Відгуки про лікаря Гладишко Роман Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук