Медичний порталЛікаріКиївПсихологГладишева Юліана Леонідівна
Гладишева Юліана Леонідівна

Гладишева Юліана Леонідівна

Психолог

Київська область, Київ
Психотерапевтичний центр Фалєєвой, вул. Маршала Тимошенко, 29
+38 (044) 466-45-72
+38 (044) 537-28-51
post@faleeva.com, office@faleeva.com

Про лікаря

Практикуючий психолог. Вища освіти з психології: ІПК ДСЗУ (Київ).
Сертифікована як гештальт-консультант (Гештальт Інститут, м. Москва), арт-терапевт (Східноукраїнська асоціація арт-терапії).
Діяльність:
Досвід практичної роботи в психотерапії - з 2009 року.
З 2008 р - проводить організаційне консультування центрів раннього розвитку дітей.
З 2009 р - займається індивідуальним і дитячо-батьківським консультуванням, психокорекції, психотерапією, особистісної та профорієнтаційної психодіагностикою.
З 2009 р - учасниця навчальних програм Московського Гештальт Інституту (спеціалізації: "Техніки короткостроковій терапії та екстреної допомоги при невротичних і пов'язаних зі стресом розладах", "Клінічна гештальт терапія"), Східно-української асоціації арт-терапії (спеціалізації: "кінотерапія", "Ресурсна мандалотерапія», "Системна сімейна арт-терапія", "Інноваційні технології арт-терапії").
З 2012 - бере участь як тренер у навчальних семінарах для психологів: фестиваль на підтримку психологів Луганської області (ЛНУ ім. Т. Шевченка), Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології "Психологія партнерства" (Київ).
Пріоритетні методи:
Арт-терапія, короткострокова психотерапія, десенсибілізація психотравми рухами очей (метод Ф. Шапіро), гештальт терапія, психодіагностика.
Пріоритетна сфера психотерапії:
Проблеми дитячо-батьківських і партнерських відносин. Наслідки психологічних травм. Кризові стану. Труднощі в спілкуванні, конфлікти. Адаптація до школи, навчання, роботи. Вибір і зміна професії.

Відгуки про лікаря Гладишева Юліана Леонідівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук