Медичний порталЛікаріКиївКардіологГершкович Ігор Вікторович
Гершкович Ігор Вікторович

Гершкович Ігор Вікторович

Кардіолог

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Медіком", Просп. Героїв Сталінграда, 12-г
Стаж роботи:
34 роки
+38 (044) 502-29-88
Сховати карту

Про лікаря

Лікар кардіолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Стаж роботи 29 років, стаж роботи в клініці "Медиком" - 17 років.
Діагностика та лікування наступних захворювань: соматоформна вегетативна дисфункція, неврози серця, ішемічна хвороба серця, стенокардії, вади серця, гіпертонічна хвороба, стан після перенесеного інфаркту міокарда, аритмії серця, кардіалгії, артеріальна гіпотензія, кардіоміопатії, кардіосклероз, міокардити, перикардит, серцево-судинна недостатність. В окремих випадках можна говорити не про лікування, а різних видах коригування, оскільки деякі порушення є функціональними а не патологічними.
Методи діагностики та лікування, якими володіє лікар:
Ультразвукове дослідження серця (ЕхоКГ), діагностика ЕКГ і артеріального тиску (АТ) за результатами добового моніторування (Холтер АД, Холтер ЕКГ), СТРЕС - тести з фізичним навантаженням (Тредмил, Велоергометрія), фармакологічні стрес-тести, діагностична та лікувальна електрокардіостимуляція, коронаровентрикулографія , коронарна ангіопластика з впровадженням підтримуючих пристроїв (стентів), катетеризація і ангіопластика периферичних судин.
Стратегія лікування вибирається індивідуально, виходячи із виду і «важкості» захворювання. Крім специфічного лікування пацієнтові, незалежно від тяжкості захворювання віку чи статі надається психологічна допомога, даються рекомендації по вибору і виду дозованих фізнагрузкі (режим і вид навантаження підбираються індивідуально), режиму трудової діяльності, організації відпочинку і харчування.
Досвід роботи лікарем швидкої медичної допомоги клініки "Медіком", консультативний прийом та ведення пацієнтів в умовах стаціонару, досвід роботи в ендоваскулярної хірургії НДІ кардіології ім акад. М.Д.Стражеско і судинної хірургії ЛШМД, наукова діяльність.
Наукові роботи: Загальна кількість наукових праць 50. Основна тема: Значення коронарного колатерального кровотоку при проведенні коронарної ангіопластики.
Участь у науково-практичних конференціях з кардіології, кардіохірургії, ендоваскулярної хірургії, судинній хірургії, функціональної діагностики, рентгенрадіологіі і фармакології. Участь у двох міжнародних медичних проектах.
Членство в професійних організаціях: Українське наукове товариство кардіологів.

Відгуки про лікаря Гершкович Ігор Вікторович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук