Медичний порталЛікаріКременчукНеврологГерасимов Вадим Валентинович
Герасимов Вадим Валентинович

Герасимов Вадим Валентинович

Невролог

Медичний центр "Віком"
Полтавська область, Кременчук
Медичний центр "Віком", вул. Першотравнева, 43А
Стаж роботи:
31 рік
+38 (05366) 2-90-37
+38 (05366) 2-51-63
Сховати карту

Про лікаря

Лікар- невролог вищої категорії ,

Володію великим практичним і клінічним досвідом завдяки моїм вчителям Філоненко Р. Н. і Куценко А. І. Маю хороший досвід роботи в судинному відділенні , працював в умовах польового госпіталю , у відділенні реабілітації. Тривало працюю з пацієнтами з судинною патологією головного мозку , черепно -мозковими та спінальними травмами , депресивними станами і неврозами , патологією гіпофіза і дисгормональними порушеннями , а також патологією периферичної нервової системи , часто зустрічається в амбулаторній практиці .

У своїй повсякденній практиці я широко використовую нові методи діагностики та лікування неврологічної патології , використовую нові методи лікування і препарати , ефективні з точки зору доказової медицини , регулярно підвищую кваліфікацію , беру участь у наукових конференціях і конгресах з неврології .

У нашому центрі зібрано в єдину технологію медичне обладнання, необхідне , як для лікування неврологічних хворих , так і для проведення реабілітаційних , відновлювальних заходів . Ми готові надати Вам медичну допомогу на високопрофесійному рівні.

Відгуки про лікаря Герасимов Вадим Валентинович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук