Медичний порталЛікаріЛуганськПсихіатрГаврилов Михайло Олексійович
Гаврилов Михайло Олексійович

Гаврилов Михайло Олексійович

Психіатр Психотерапевт Дієтолог Психолог

Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова
Луганська область, Луганськ
Центр зниження ваги Центр Доктора Гаврилова, вул. Радянська, 92 В
+38 (0642) 35-21-51
info@normavesa.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Гаврилов М.А. - лікар-психіатр, психотерапевт, дієтолог, клінічний та практичний психолог.

Навчання

У 1992 р. закінчив СГМУ та інтернатуру за спеціальністю "Психіатрія". З 1992 року Михайло Олексійович досліджує і застосовує на практиці психотерапевтичні методики, які здатні усувати стану залежності.

Вивчив понад 40 психологічних і психотерапевтичних програм. У 2010 році Гаврилов М.А. отримав міжнародний сертифікат фахівця з вивчення ожиріння (Кембридж).

Наукова діяльність

У 1998 р. закінчив аспірантуру на кафедрі нормальної фізіології СГМУ. В 1998 році захистив кандидатську дисертацію по темі: "Взаємозв'язок психологічних і фізіологічних особливостей при нормалізації маси тіла у жінок, які мають надлишкову вагу" (14.00.17 - нормальна фізіологія; 14.00.18 - психіатрія). В даний момент йде плідна робота над докторською дисертацією. Михайло Олексійович - старший науковий співробітник кафедри геронтології НИМСИ.

Автор багатьох наукових публікацій, декількох патентів і свідоцтв. Також доктор Гаврилов є постійним учасником наукових міжнародних і російських конференцій.

М. А. Гаврилов - член Міжнародної асоціації з вивчення ожиріння (IASO) та Інституту функціональної медицини (IFM). Має 20 - річний стаж в діагностиці і лікуванні ожиріння, розробив свою комплексну програму корекції ваги, член міжнародної асоціації по вивченню та лучению ожиріння (IASO, SCOPE), США(IFM), ПАР -(AFMCP).

Викладацька діяльність

У 1998 р. був зарахований асистентом кафедри психіатрії, наркології, психотерапії та медичної психології.

З 1996 року по 2004 рік поєднував діяльність в Інституті здоров'я при СГМУ на посади лікаря-психотерапевта.

Створення психологічного тренінгу нормалізації харчової поведінки

Доктор Гаврилов створив унікальний психологічний тренінг нормалізації харчової поведінки, який ліг в основу напряму гуманного і плавного зниження ваги без виснажливих дієт, фармацевтичних препаратів, і важких фізичних навантажень. Основне завдання тренінгу - це помощьчеловеку, сбросившему зайву вагу, самостійно контролювати масу свого тіла. В 2004 р. був нагороджений Адміністрацією міста Томська медаллю за роботу над даним методом. З 2001 по 2010 рік розвивав цей напрямок під маркою "Доктор Борменталь". Після того, як ця назва було присвоєно окремими приватними особами, продовжив свою діяльність під назвою "Центр зниження ваги доктора Гаврилова".

Слід додати, що з 2010 року внесено суттєві доповнення та зміни в програму зниження ваги на підставі сучасних досягнень науки.

Доктор Гаврилов створив унікальний метод, який не має аналогів у світі, - інтернет-супровід при зниженні ваги. М. А. Гаврилов - автор і співавтор багатьох нових програм для збереження результату скидання ваги з урахуванням змінених умов харчування і способу життя сучасної людини - "Настрій Стрункості", "Стрункість і Здоров'я без ліків", "Харчова Незалежність", "Гени плюс Стрункість і Здоров'я".

Відгуки про лікаря Гаврилов Михайло Олексійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук