Медичний порталЛікаріКиївНеврологГаврилів Ірина Романівна
Гаврилів Ірина Романівна

Гаврилів Ірина Романівна

Невролог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
22 роки
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат медичних наук
Напрямки: діагностика інсульту, інсульт
Закінчила лікувальний факультет Тернопільської медичної академії імені І. Я. Горбачевського. Після закінчення академії працювала в Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту населення на посади невролога диспансерного відділення та відділення пограничних станів (психоневрологічне відділення). Тоді ж пройшла курси по психотерапії та наркології. З 2006 по 2009 р. навчалася в аспірантурі на базі кафедри неврологи № 2 Національної медичної академії імені П. Л. Шупика і працювала лікарем ординатором відділення неврології Київської міської клінічної лікарні № 12. За час роботи та навчання в аспірантурі освоїла нові методики діагностики (в тому числі і нейрофізіологічні) і лікування неврологічних хворих, отримала досвід ургентної неврології, планового ведення пацієнтів неврологічного стаціонару. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію присвячену проблемам соматоневрології. Є автором 20 наукових публікацій.
Проходила навчання за методиками лікування спастичності і транскраніальної магнітної стимуляції, в тому числі і в Центрі Реабілітації Північного Стаффордшира (м. Стоук він Тренд, Англія). Регулярно підвищую свою кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення. Відвідую профільні з'їзди, симпозіуми і конференції.
На сьогоднішній день володію сучасними методами діагностики і лікування в неврології, включаючи методики вестибулярної реабілітації, лікування спастичності (в тому числі c допомогою ін'єкцій ботулінічного токсину типу А), транскраніальної магнітної стимуляції, сегментарні і локальні лікувальні блокади.
Пріоритетні напрями в моїй роботі: лікування та реабілітація інсультних хворих, діагностика та лікування судинних захворювань, захворювань периферичної нервової системи, проблеми постинсультной спастичності, соматоневрології, вертебрологія, когнітивні та вестибулярні порушення, розробка індивідуальних схем лікування згідно з міжнародними стандартами та протоколами (з мінімальним використанням фармтерапіі ).
Своїм хобі вважаю літературу - з нею я відпочиваю від робочих буднів. Моє життєве кредо: будь щасливий, з тим що маєш, по шляху до щастя, до якого ти прагнеш. З цим девізом і живу по життю!

Відгуки про лікаря Гаврилів Ірина Романівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук