Медичний порталЛікаріЗапоріжжяОфтальмолог (окуліст)Гайдаржи Тетяна Павлівна
Гайдаржи Тетяна Павлівна

Гайдаржи Тетяна Павлівна

Офтальмолог (окуліст)

Офтальмологічна клініка "Візус"
Запорізька область, Запоріжжя
Клініка сучасної офтальмології "ВІЗУС", вул. Космічна, 114
Стаж роботи:
12 років
+38 (061) 219-04-40
info@visus.ua
Сховати карту

Про лікаря

 

Лікар - офтальмолог, заочний аспірант кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету, член товариства офтальмологів України.

Закінчила медичний факультет Запорізького державного медичного університету в 2004 році. З 2004 по 2006 р. проходила інтернатуру на базі кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти (ЗМАПО) і на базі очного відділення КУ "ЗОКЛ" за спеціальністю "офтальмологія". З 2006 по 2009 р. працювала на посаді старшого лаборанта кафедри очних хвороб ЗМАПО. З 2009 працює в центрі відновлення зору "ВІЗУС" лікарем-офтальмологом.

    З грудня 2010 року навчалася в заочній аспірантурі кафедри офтальмології ЗДМУ. Працює над темою "Ефективність хірургічної активації увеосклерального відтоку у хворих глаукомою" під керівництвом завідуючої кафедрою, д.мед.н., професора Завгородньої Н.Г.

    Володіє всіма сучасними методиками дослідження і лікування органу зору. Проводить роботу з профілактики та раннього виявлення очних хвороб, консультаційну роботу. Постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у роботі обласного офтальмологічного товариства, всеукраїнських та міжнародних конференціях.

    Проходила підвищення кваліфікації на курсах удосконалення: "Контактна корекція зору", ЗМАПО, 2005; Вибрані питання дитячої офтальмології, ЗМАПО, 2009; Інноваційні методи діагностики та лікування в офтальмології, ЗМАПО, 2010; Передатестаційний цикл "офтальмологія", ЗМАПО, 2010.

    Виступала з доповідями на: Науково-практіческойконференціі "Первін глаукома та судинна патологія ока" (Запоріжжя, 2009 р); XII з'їзді офтальмологів України (Одеса, 2010 р.); Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю "Медицина та фармація XXI століття - крок у майбутнє"(Запоріжжя, 2012). Має патенти та друковані роботи: 5 робіт у фахових виданнях ВАК України, 3 у вигляді тез у матеріалах з'їздів і конференцій, 1 патент України на корисну модель.

 

 

Відгуки про лікаря Гайдаржи Тетяна Павлівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук