Медичний порталЛікаріКиївХірургФурманов Юрій Олександрович
Фурманов Юрій Олександрович

Фурманов Юрій Олександрович

Хірург

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України
Київська область, Київ
ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова" НАМН України, вул. Героів Севастополя, 30
Стаж роботи:
58 років
+38 (044) 408-52-81
y.furmanov@shalimov.org
Сховати карту

Про лікаря

Керівник  відділу експериментальної хірургії, Лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Народився в родині лікарів 7 серпня 1935 р. в м. Харькові.

Закінчив середню школу в м. Києві у 1952 році, потім вступив до Київського медичного інституту ім. акад. О.О. Богомольця, який закінчив з відзнакою у 1959 році.

В 1959-60 роках працював на посаді лікаря-ординатора Фастівського протитуберкульозного диспансеру в Київській області. З 1960 по 1971 роки – працював на посаді молодшого наукового співробітника Київського НДІ туберкульозу та грудної хірургії ім. акад. Ф.Г. Яновського.

В 1965 р. захистив кандидатську дисертацію "Алопластика трахеї та головних бронхів" та написав монографію на цю тему.

З 1971 р. працює в Інституті клінічної та експериментальної хірургії МОЗ УСР, зараз Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова АМН України, де в 1980 р. захистив докторську дисертацію "Розробка та дослідження антимікробних та розсмоктувальних матеріалів для хірургії".

В 1973 р. організував та був призначений керівником відділу експериментальної хірургії. В 1991 р. одержав звання професора, в 1992 р. – звання "Заслуженого діяча науки та техніки України", в 2004 р. – став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки за розробку методу електрозварювання живих тканин.

Є автором та співавтором 200 наукових статей, 20 патентів, трьох монографій. Член Національної спілки письменників України, автор 6 книг прози та поезії. В 2010 р. нагороджений Почесною відзнакою Національної спілки письменників України.

Відгуки про лікаря Фурманов Юрій Олександрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук