Медичний порталЛікаріКиївНеврологФломін Юрій Володимирович
Фломін Юрій Володимирович

Фломін Юрій Володимирович

Невролог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
23 роки
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Завідувач Інсультного центру. Кандидат медичних наук.
18 років мед. стажу

Напрямки: діагностика інсульту, інсульт.

Вищу освіту здобув у Харківському медичному інституті, який закінчив з відзнакою. Протягом 1994-1996 років проходив інтернатуру по неврології. У 1997 році отримав другу спеціалізацію лікаря-анестезіолога. Після закінчення навчання почав працювати в найбільшій неврологічній лікарні України, міської клінічної лікарні № 7, у Центрі гострої цереброваскулярної патології.

У 2002 році пройшов навчання в інтернатурі по неврології при кафедрі клінічної неврологи клініки Віденського медичного університету (Відень). У 2004 році проходив навчання в Літній школі по інсульту Європейської інсультних ініціативи (Австрія).

Кандидатську дисертацію захистив на тему «Оптимізація лікарської тактики при гострому ішемічному інсульті» в 2005 році, під керівництвом професора В.А. Яворської. У 2006 році працював на посаді лікаря-невролога, у відділенні клінічних нейронаук лікарні університету Західного Онтаріо, яка є лідером серед Інсультний центр Північної Америки.

Є активним учасником міжнародних медичних наукових симпозіумів, конгресів. Неодноразово виступав з доповідями на Науковому симпозіумі «Медичні та соціальні аспекти реабілітації в неврології, психіатрії та наркології» (2010), 2-му Національному конгресі «Інсульт та цереброваскулярні захворювання» (2010), науково-освітньому форумі «Академія Інсульту» (2009) , Х з'їзді співтовариства лікарів (Крим, 2009) і т.д. 2000, 2004, 2007 року - участь в Зальцбургзком семінарі з неврології, участь у роботі третього Літньої школи для молодих неврологів з Південної і Східної Європи (Румунія).

Медичну практику успішно поєдную з викладацькою діяльністю. Так на сьогоднішній день я є доцентом факультету менеджменту в охороні здоров'я Харківської медичної академії післядипломної освіти. Крім цього є чинним членом адміністративної групи журналу «Судинні захворювання головного мозку». Є керівником відділу міжнародного співробітництва Української асоціації боротьби з інсультом. Автор і співавтор більш ніж 100 друкованих праць, автор двох винаходів.

У своїй роботі особливо цікавлюся лікуванням гострого інсульту (робота інсультного блоку, тромболітична терапія), вторинною профілактикою інсульту, послеінсультной реабілітацією, судинними когнітивними порушеннями.

Відгуки про лікаря Фломін Юрій Володимирович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук