Медичний порталЛікаріКиївФункціональна діагностикаФірсова Ірина Геннадіївна

Фірсова Ірина Геннадіївна

Функціональна діагностика Спеціаліст УЗД

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
21 рік
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар УЗ-досліджень першої категорії, лікар функціональної діагностики.

Закінчила Запорізький державний медичний університет у 1997 р. за спеціальністю «лікувальна справа», у 1999 р. пройшла спеціалізацію по УЗ-дослідженням. У 2002 р. отримала спеціалізацію з функціональної діагностики. У 2007 р. отримала спеціалізацію по УЗД в кардіології в НМАПО ім. Щупика. У 2011 р. закінчила аспірантуру по кардіології і отримала звання «кандидат медичних наук» в НМАПО ім. Щупика.

З 1997 по 2002 р. працювала в Міській лікарні № 2 в Маріуполі. З 2002 по 2004 р. працювала в Міській лікарні № 2 в Маріуполі лікарем функціональної діагностики, проводила ЕХО КГ, ЕКГ, РЕО, займалася діагностикою функції зовнішнього дихання. У 2005 р. працювала лікарем функціональної діагностики в приватній клініці «Телекард», проводила моніторинг ЕКГ, холтерівське моніторування, ЕКГ, добовий моніторинг АТ. З 2005 по теперішній час крім «Медісвіт» працює лікарем функціональної діагностики та УЗД в МСЧ РСП «Київцентраеро» та ДП «Украерорух», проводить УЗД та функціональні дослідження. Є автором 6-ти друкованих робіт. Бере участь у конференціях з професійним тематикам. Є постійним членом українського допплер-клубу. Постійно проходить професійні стажування та курси тематичного удосконалення.


Основна спеціалізація

Дуплексне сканування брахіоцефальних і периферичних судин, допплер-ехокардіографія, УЗД органів черевної порожнини, малого тазу, м\'яких тканин, щитоподібної та молочних залоз. Проводить ультразвукову діагностику та дуплексного сканування в кардіології, неврології, при патології внутрішніх органів, периферичних судин.

Відгуки про лікаря Фірсова Ірина Геннадіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук