Медичний порталЛікаріКиївХірургФедючек Анатолій Степанович
Федючек Анатолій Степанович

Федючек Анатолій Степанович

Хірург

Сховати карту

Про лікаря

Завідуючий відділенням невідкладної спеціалізованої хірургічної допомоги з операційним блоком, лікар – хірург вищої категорії.

Народився 1 квітня 1948 р., в с. Трудове Красилівського району Хмельницької області. В 1964 р. вступив до Київського медичного училища № 2, після закінчення якого працював в медичній амбулаторії в сільській місцевості. З 1968 р. по 1970 р. проходив дійсну військову службу в лавах Радянської Армії. В 1970 р. вступив до медичного інституту, який закінчив у 1976 р. Після закінчення інституту був направлений на роботу у Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії, де працював на посаді лікаря анестезіолога-реаніматолога з 1976 р. по 1982 р.

З 1982 р. працював лікарем—хірургом відділення торакальної хірургії де приймав участь у виконанні складних унікальних реконструк­тивних операцій на  органах грудної та черевної порожнин.  

В 1998 р. призначений на посаду завіду­ючого відділенням невідкладної хірургії з операційним блоком.

Автор 10 друкованих робіт, член Асоціації хірургів України, почесний співробітник На­ціонального інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова АМН України.

Відгуки про лікаря Федючек Анатолій Степанович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук