Медичний порталЛікаріКиївХірургФедірко Ігор Володимирович
Федірко Ігор Володимирович

Федірко Ігор Володимирович

Хірург Стоматолог

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ"
Київська область, Київ
Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
+38 (044) 529-70-95
+38 (044) 521-84-95
+38 (044) 521-85-90
Сховати карту

Про лікаря

Начальник клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології ГВМКЦ „ГВКГ” МО України, полковник медичної служби, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії Федірко Ігор Володимирович
І. В. Федірко – учень відомих в Україні та за її межами щелепно-лицевих хірургів - член-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, президента Української асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів, професора Маланчука В.О., завідувача відділенням пухлин голови і шиї Національного інституту раку доктора медичних наук, професора Процика В.С., завідувача кафедрою хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії Львівського медичного університету ім. Данила Галицького доктора медичних наук, професора Готь І.М.
Полковник медслужби Федірко І. В. має вищу академічну освіту.
Свій шлях в медицині розпочав з навчання у Коломийському медичному училищі, яке закінчив дипломом з відзнакою. У 1994 році завершив навчання диплом з відзнакою на стоматологічному факультеті Львівського медичного університету, після чого навчався в Українській військово-медичній академії. З 2006 по 2008 роки проходив стажування з щелепно-лицевої травматології, онкології, імплантології у військових госпіталях Бундесверу, ФРН (м.Гамбург, м.Ульм), в університетській клініці м. Гамбург.
І.В. Федірко досконало володіє всіма сучасними методами лікування патології щелепно-лицевої ділянки та виконує:
І. В. Федірко розробив та вперше почав проводити ендоскопічні дослідження та операції у щелепно-лицевій ділянці, є автором нових малоінвазивних, реконструктивних, зубо-зберігаючих та ендоскопічних хірургічних втручань на верхньощелепних пазухах, які застосовуються в комплексному лікуванні одонтогенних гайморитів, для видалення сторонніх тіл та кіст пазух, на які отримав Деклараційні Патенти України. Такі операції виконуються тільки в клініці ЩЛХС нашого госпіталю.
Запропоновані нові методи хірургічного лікування верхньощелепних синуситів відображені у дисертації І. В. Федірко „Особливості діагностики та лікування запальних захворювань верхньощелепної пазухи з використанням ендоскопічної техніки” та 12 наукових статтях та 2 Патентах України

Відгуки про лікаря Федірко Ігор Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук