Медичний порталЛікаріКиївПсихотерапевтФалєєва Віра Вікторівна
Фалєєва Віра Вікторівна

Фалєєва Віра Вікторівна

Психотерапевт

Психотерапевтичний центр Фалєєвой
Київська область, Київ
Психотерапевтичний центр Фалєєвой, вул. Маршала Тимошенко, 29
Стаж роботи:
30 років
+38 (044) 466-45-72
+38 (044) 537-28-51
post@faleeva.com, office@faleeva.com
Сховати карту

Про лікаря

Практикуючий лікар-психотерапевт вищої категорії, тілесно-орієнтована психотерапевт. Автор понад 20 наукових та науково-популярних публікацій. Має спеціальну підготовку з лазерної терапії, акупунктури, нейропсихології, комп'ютерної електроенцефалографії. Сертифікована за позитивної та сімейної психотерапії, з організаційних розстановкам за методом Берта Хеллінгера Віслохскім інститутом системних рішень (Німеччина).
Діяльність:
З 1989 р - практикуючий психотерапевт. З 1999 р. приймає участь у конференціях з психіатрії та психотерапії. Має щорічні публікації в медичних журналах. У 2001 р стала ініціатором організації та головним лікарем психосоматичної клініки на базі Української військово-медичної академії в м. Києві. Активно займається популяризацією знань з психосоматики серед населення. З 2003 р проводить практичні семінари та тренінги з психотерапії для психологів та психотерапевтів на базі психосоматичної клініки. У 2001 і 2003 рр. - доповіді на міжнародному симпозіумі "Людина і християнський світогляд", м. Ялта.
Пріоритетні методи:
Трансперсональна психотерапія, еріксонівської стратегічна психотерапія, трансові методи психотерапії, сімейна психотерапія, системна психотерапія за методом Б. Хеллінгера, тілесно-орієнтована психотерапія.
Пріоритетна сфера психотерапії:
Психосоматичні захворювання, соматоформні розлади, афективні та емоційні розлади у дорослих та дітей, надання допомоги при кризових станах.

Відгуки про лікаря Фалєєва Віра Вікторівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук