Медичний порталЛікаріКиївПсихотерапевтФалєєва Віра Вікторівна
Фалєєва Віра Вікторівна

Фалєєва Віра Вікторівна

Психотерапевт

Психотерапевтичний центр Фалєєвой
Київська область, Київ
Психотерапевтичний центр Фалєєвой, вул. Маршала Тимошенко, 29
Стаж роботи:
29 років
+38 (044) 466-45-72
+38 (044) 537-28-51
post@faleeva.com, office@faleeva.com
Сховати карту

Про лікаря

Практикуючий лікар-психотерапевт вищої категорії, тілесно-орієнтована психотерапевт. Автор понад 20 наукових та науково-популярних публікацій. Має спеціальну підготовку з лазерної терапії, акупунктури, нейропсихології, комп'ютерної електроенцефалографії. Сертифікована за позитивної та сімейної психотерапії, з організаційних розстановкам за методом Берта Хеллінгера Віслохскім інститутом системних рішень (Німеччина).
Діяльність:
З 1989 р - практикуючий психотерапевт. З 1999 р. приймає участь у конференціях з психіатрії та психотерапії. Має щорічні публікації в медичних журналах. У 2001 р стала ініціатором організації та головним лікарем психосоматичної клініки на базі Української військово-медичної академії в м. Києві. Активно займається популяризацією знань з психосоматики серед населення. З 2003 р проводить практичні семінари та тренінги з психотерапії для психологів та психотерапевтів на базі психосоматичної клініки. У 2001 і 2003 рр. - доповіді на міжнародному симпозіумі "Людина і християнський світогляд", м. Ялта.
Пріоритетні методи:
Трансперсональна психотерапія, еріксонівської стратегічна психотерапія, трансові методи психотерапії, сімейна психотерапія, системна психотерапія за методом Б. Хеллінгера, тілесно-орієнтована психотерапія.
Пріоритетна сфера психотерапії:
Психосоматичні захворювання, соматоформні розлади, афективні та емоційні розлади у дорослих та дітей, надання допомоги при кризових станах.

Відгуки про лікаря Фалєєва Віра Вікторівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук

кращі лікарі на порталі