Медичний порталЛікаріХарківОртопедЄрмак Тетяна Анатоліївна
Єрмак Тетяна Анатоліївна

Єрмак Тетяна Анатоліївна

Ортопед Травматолог Спеціаліст УЗД

Медичний центр "Радуга"
Харківська область, Харків
МЦ Веселка, вул. Пушкінська, 31
+38 (057) 706-00-84
Сховати карту

Про лікаря

У 1989 році закінчила Харківський медичний інститут за спеціальністю "Педіатрія", була зарахована на інтернатуру в Обласну дитячу лікарню.

По закінченні інтернатури, з 1990 по 1993 роки працювала лікарем дитячого ортопедо-травматологічного санаторію № 6 м. Харкова.

З вересня в 1993 року по серпень 1995 навчалася в клінічній інтернатурі з дитячої ортопедії і травматології Харківського інституту удосконалення лікарів.

З 1995 року до теперішнього часу працюю на посаді дитячого ортопеда-травматолога в консультативно - діагностичному відділенні Інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенка М.І. АМН України.

У 1997 році закінчила курси стажування з ультразвукової діагностики патології кульшових суглобів (м. Київ). У 1998 році - ультрасонографії хребта (м. Київ).

31 березня 2001 рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенка М.І. АМН України на підставі публічного захисту дисертації "остеопенічного синдром у дітей, хворих ідіопатичним сколіозом" присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю "Травматологія та ортопедія".

З 2007 року консультую дітей в Медичному центрі "Веселка", проводжу діагностику (у т.ч. ультразвукову) і консервативне лікування вроджених і набутих захворювань опорно-рухового апарату у дітей та підлітків.

Відгуки про лікаря Єрмак Тетяна Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук