Медичний порталЛікаріІвано-ФранківськТерапевтЄфремов Валерій Іванович
Єфремов Валерій Іванович

Єфремов Валерій Іванович

Терапевт

Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр вул. Франка, 17
+38 (0342) 2-42-35
ofpz@ivf.ukrpack.net

Про лікаря

Закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут в 1972 році, після закінчення якого працював лікарем терапевтом Зальнянської дільничної лікарні Житомирської області. У 1980 році призначений на посаду головного лікаря Олевського району.
З 1992 року працював у Івано-Франківському фтизіопульмонологічному центрі на посаді заступника директора по лікувальній роботі. В 1997 році згідно трудового контракту для іноземних громадян працював лікарем-терапевтом в поліклініці Лівійського Арабського Червоного Півмісяця.
Після закінчення контракту в 2000 році зарахований в Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр на посаду заступника директора по лікувальній роботі. Як організатор охорони здоров"я забезпечує надання якісної медичної допомоги населенню. Впроваджує сучасні методи діагностики і лікування хворих на неспецифічні захворювання органів дихання. Створює належні виробничі умови. Багато зусиль прикладає для покращення матеріально-технічної бази відділень пульмонологічного корпусу установи. Співпрацює з органами управління, суміжними медичними закладами та забезпечує взаємодію підрозділів закладу. Аналізує показники роботи структурних відділень закладу.

Відгуки про лікаря Єфремов Валерій Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук