Медичний порталЛікаріДніпропетровськПедіатрДупленко Наталя Валеріївна
Дупленко Наталя Валеріївна

Дупленко Наталя Валеріївна

Педіатр

Медичний центр "Здорове покоління"
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
МЦ "Здорове покоління", вул. Заводська Набережна, 123-Д
+38 (056) 377-60-12
+38 (056) 377-60-11
Сховати карту

Про лікаря

Лікар педіатр вищої категорії.

У 2000 році закінчила лікувальний факультет Дніпропетровської державної медичної академії. Проходила інтернатуру за спеціальністю педіатрія на базі багатопрофільної Дитячої міської клінічної лікарні № 6. Лікувальну діяльність розпочала на посаді лікаря імунолога Дитячої міської клінічної лікарні № 3, поєднуючи з роботою лікаря-дежурант приймального відділення ДГКБ № 6

У 2002 році пройшла спеціалізацію з неонатології на базі Дніпропетровської медичної академії і перейшла на посаду лікаря ординатора відділення реабілітації для дітей з перинатальною патологією. У 2003 році була призначена завідуючою приймально-діагностичним відділенням неонатального центру ДГКБ № 3.

У 2008 році створила і очолила дитячий медичний центр "Будь здоровий!", Який вже в 2010 році отримав титул "Лідер Галузі".

У 2012 році в команді однодумців реалізований новий проект створення багатопрофільного медичного центру "Здорове покоління", робота якого спрямована на надання медичної допомоги високої якості широким верствам населення.

Регулярно бере участь у Всеукраїнських та Міжнародних симпозіумах і конференціях. Має Одинадцять друкованих праць з проблем педіатрії.

Виконує наукову роботу на здобуття звання кандидата медичних наук на тему: "Клініко-біохімічні прояви змін органної гемодінамікі печінкі у новонароджених, Які перенесли асфіксію при народженні".

Відгуки про лікаря Дупленко Наталя Валеріївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук