Медичний порталЛікаріКиївСтоматологДубнова Леся Юріївна
Дубнова Леся Юріївна

Дубнова Леся Юріївна

Стоматолог

Клініка Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ"
Київська область, Київ
Клініка Дубнової "Стоматолог і Я", вул. Антоновича (колишня вул. Горького), 28
+38 (044) 287-54-57
office@stomatologia.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Головний лікар, лікар вищої категорії, член Асоціації стоматологів України, керівник Клініки, голова Київського відділення асоціації приватно-практикуючих стоматологів.
У 1982 р. закінчила стоматологічний факультет Київського медичного інституту ім. Академіка О.О.Богомольця. З 1982 - 1983р. - Інтернатура з загальної стоматології в Білоцерківській районній лікарні.
1983-1996р. - Лікар-стоматолог лікарні № 2 Південно-Західної залізниці м. Києва.
У 1997 р. відкриває в Києві власний бізнес - "Клініку Дубнової" Стоматолог і Я ". За даний час працює її головним лікарем.
Основним пріоритетом у роботі вважає створення професійного колективу для грамотного і кваліфікованого надання стоматологічної допомоги клієнтам. Любить подорожувати і проводити час з дітьми та друзями.
Лікар-ортопед, лікар I категорії, член Асоціації стоматологів України
У 1995 р. закінчила стоматологічний факультет Київського медичного інституту ім. Академіка О.О.Богомольця. 1995-1997 рр. - Інтернатура з ортопедичної стоматології на базі поліклініки Дніпровського району м.Києва. З 1998 р. працює в "Клініці Дубнової" Стоматологія ". Пріоритетним напрямком вважає малоінвазивної стоматологію, в тому числі і в контексті протезування. У потоці технологічних інновацій в стоматології вибирає найбільш раціональні методи від перевірених виробників стоматологічних матеріалів. Захоплюється фітнесом, любить подорожувати за кермом.

Відгуки про лікаря Дубнова Леся Юріївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук