Медичний порталЛікаріКиївПластичний хірургДрюк Микола Федорович
Дрюк Микола Федорович

Дрюк Микола Федорович

Пластичний хірург Хірург Судинний хірург

Клініка "Фатум"
Київська область, Київ
Клініка "Фатум"; ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова" НАМН України, вул. Героів Севастополя, 30
Стаж роботи:
46 років
+38 (044) 454-20-31
+38 (044) 408-22-77
+38 (044) 408-57-97
m.dryuk@shalimov.org
Сховати карту
Інші місця роботи:
Клініка "Фатум"
вул. Героїв Севастополя, 30, офіс № 537

Про лікаря

Керівник відділу мікросудинної та пластичної хірургії, доктор медичних наук, професор, лауреат державної премії СРСР, заслужений діяч науки та техніки України. Трудову діяльність почав хірургом дільничної лікарні, потім працював хірургом та завідувачем відділення дитячої хірургії Рівненської дитячої лікарні, навчався в клінічній ординатурі та аспірантурі на кафедрі дитячої хірургії Рівненської дитячої хірургії та ортопедії Київського медичного інституту. Захистив кандидатську дисертацію присвячену лікуванню тяжких травм кисті у дітей.

З 1972 року працює в Київському науково-дослідному інституті клінічної та експериментальної хірургії (на теперішній час Національний інститут хірургії та трансплантології НАМНУ) старшим науковим співробітником відділу судинної хірургії, а згодом очолює відділ мікросудинної та пластичної хірургії.

З 1988 по 1995 р. р. працює заступником директора по науковій роботі.

В 1987 р. захистив докторську дисертацію, в 1991 р. присвоєно звання професора. За наукову та практичну роботу присуджені Державна премія СРСР та почесне звання Заслужений діяч науки та техніки України. Автор та співавтор більш ніж 390 опублікованих наукових робіт, в тому числі 4 монографії і 3 наукових посібники. Має 90 авторських свідоцтв на винаходи і патенти. Керівник або науковий консультант успішно завершених 18 ти кандидатських  та 5 докторських дисертацій, присвячених проблемам мікрохірургії, судинної та пластичної хірургії.

Відгуки про лікаря Дрюк Микола Федорович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук