Медичний порталЛікаріКиївХірургДронов Олексій Іванович
Дронов Олексій Іванович

Дронов Олексій Іванович

Хірург Онколог Мамолог Флеболог

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
Київська область, Київ
Київський центр хірургії печінки, підшлункової залози і жовчних проток, вул. Платона Майбороди, 8, акушерський корпус, 6 поверх, просп. Голосіївський, 59-Б. Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, бульвар Тараса Шевченка, 13/7
+38 (044) 524-59-42
+38 (044) 489-53-63
info@dronov.com.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Київський центр хірургії печінки, підшлункової залози і жовчних проток
вул. Платона Майбороди, 8, акушерський корпус, 6 поверх

Про лікаря

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної хірургії № 1 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.
Дронов Олексій Іванович народився 25 січня 1959 року в місті Кадиївка (Стаханов) Луганської області. Закінчив лікувальний факультет Харківського медичного інституту в 1982 році. Протягом 1982-1985 років працював лікарем-хірургом у лікарні швидкої медичної допомоги м.Харкова, і рік - у центральній районній лікарні м. Бобровиці Чернігівської обл., З 1986 по 2003 рр.. - В інституті хірургії та трансплантології АМН України у відділі хірургії печінки, підшлункової залози і портальної гіпертензії, а з 1998 по 2003рр. - У відділі хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчних проток старшим науковим співробітником. Дронов О.І. - Учень академіка А.А. Шалімова.
З 1990 року має вищу кваліфікаційну категорію хірурга, з 2007 року - онколога, з 2009 року - онкогинеколога.
У 1997 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: "Хірургічне лікування хронічного панкреатиту ускладненого утворенням псевдокист» за спеціальністю "Хірургія".
З квітня 2003 р. - завідувач кафедри загальної хірургії № 1 Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця.
У 2003 році захистив докторську дисертацію на тему: «Діагностика іхірургіческое лікування пухлин позапечінкових жовчних проток» за спеціальністю "Хірургія".
Дронов О.І. має вчене звання професора з 2004 року.
Основні напрямки наукової діяльності: хірургічне лікування захворювань підшлункової залози, жовчних проток, печінки, хірургія шлунка, кишечника, захворювань органів тазу, криохирургия, реконструктивна і пластична хірургія, комплексне лікування онкологічних захворювань, флебологія.
Незважаючи на свій вік, Олексій Дронов вже створив власну хірургічну школу і багатьом хірургів він дійсно став Вчителем і наставником. Під керівництвом професора Дронова О.І. захищено 4 докторських та 5 кандидатських дисертацій.
Олексій Дронов є одним з унікальних прикладів, коли людина завдяки неабиякому таланту і наполегливій багаторічній праці органічно поєднує в собі глибокого і багатогранного дослідника, вченого, віртуозного хірурга і талановитого художника.
Вражає, настільки професійно, з величезним майстерністю, експресією і глибоким проникненням у тонкощі художнього мистецтва виконані його роботи.
Дронов О.І. - Автор 234 друкованих робіт, 5 монографій, 6 навчальних посібників, свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір, 45 патентів України на винахід, 3 авторських свідоцтв на винахід СРСР, 8 раціоналізаторських пропозицій.
Дронов О.І. - Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки, лауреат золотої медалі міжнародного товариства кріохірургії.

Відгуки про лікаря Дронов Олексій Іванович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук