Медичний порталЛікаріОдесаСпеціаліст УЗДДанилюк Олександр Володимирович
Данилюк Олександр Володимирович

Данилюк Олександр Володимирович

Спеціаліст УЗД

Клініка сімейного лікаря "Медея"
Одеська область, Одеса
Клініка сімейного лікаря "Медея" Ксв-1 (Каштанова, 107)
+38 (048) 757-80-47
secretary@medeja.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар ультразвукової діагностики першої категорії.
Спеціалізація: УЗ діагностика
Веде прийом в: Ксв-2 (Б. Арнаутська, 100)

Стаж роботи: з 1979 р
Освіта: Одеський медичний інститут ім. М.І.Пирогова 1979 за спеціальністю «лікувальна справа». Червоний диплом.
Ординатура, аспірантура: С 1978-1979 р.р. пройшов інтернатуру в Чорноморської Центральної клінічної лікарні на водному транспорті. У 1990 р проходив ординатуру в Російської медичної академії післядипломної освіти.
Додаткова освіта:
Одеський медичний інститут ім. Н.І. Пирогова, факультет удосконалення лікарів. Курси підвищення кваліфікації з терапії.
Атестація в атестаційної комісії при Чорноморської Центральної Басейнової Клінічної лікарні на водному транспорті. Кваліфікація - терапевт третьої категорії.
Одеський медичний інститут ім. Н.І. Пирогова, факультет удосконалення лікарів. Курси підвищення кваліфікації з терапії.
Атестація в атестаційної комісії при Чорноморської Центральної Басейнової Клінічної лікарні на водному транспорті. Кваліфікація - терапевт другої категорії.
Одеський медичний інститут ім. Н.І. Пирогова, факультет удосконалення лікарів - курси підвищення кваліфікації по циклу «Організація і санітарно-епідемічні питання в медицині».
Консультаційно-діагностичний центр №15 м Москва підготовка на робочому місці у відділенні ультразвукової та функціональної діагностики по ультразвуковим методам досліджень в акушерстві та гінекології.
Курси підвищення кваліфікації та атестація при атестаційної комісії при Чорноморської Центральної Басейнової Клінічної лікарні на водному транспорті з присвоєнням кваліфікації лікаря ультразвукової діагностики другої категорії.
Курси підвищення кваліфікації та атестація при атестаційної комісії при Чорноморської Центральної Басейнової Клінічної лікарні на водному транспорті з присвоєнням кваліфікації лікаря ультразвукової діагностики першої категорії.
Одеський національний медичний університет. Стажування з ультразвукової діагностики з видачею сертифіката лікаря-спеціаліста ультразвукової діагностики.
Написано і опубліковано 17 друкованих робіт.
Досвід роботи:
Лікар терапевт та лікар ультразвукової діагностики. Басейнова лікарня на водному транспорті і діагностичний центр при Чорноморської Центральної Басейнової Клінічної лікарні на водному транспорті. У цей проміжок часу періодично працював старшим лікарем пасажирського флоту.
Начальник медико-санітарної служби Управління морських шляхів. За сумісництвом працював головлікарем санаторію «Облспоживспілки».
Працював - заст. Директора медичного центру.
Зам. керівника організації «Лицем до лиця» і начальник медико-психологічної служби. Крім практичної роботи проводив лекції, семінари, тренінги.
Консультував клініки Одеського медичного інституту, Міська Клінічна лікарня №10, Лікарні-поліклініки МВС як лікар ультразвукової діагностики. Лікар ультразвукової діагностики першої атестаційної категорії.

Відгуки про лікаря Данилюк Олександр Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук