Медичний порталЛікаріКиївГастроентерологДанилко Сергій Олександрович
Данилко Сергій Олександрович

Данилко Сергій Олександрович

Гастроентеролог Хірург Ендоскопіст

Клініка "АЦМД"
Київська область, Київ
Багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр "АЦМД", вул. Петропавлівська, 14-Д
+38 (044) 393-09-33
+38 (044) 393-09-30

acmd@acmd-clinic.com
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат медичних наук
Хірург-гастроентеролог, ендоскопіст, експерт з госпітального менеджменту та медичним технологіям. Лікар вищої кваліфікації з 20-річним досвідом роботи в державних та приватних клініках в абдомінальній та торакальної хірургії. Володіє всіма методами ендоскопії травного тракту і дихальних шляхів, у тому числі ургентної ендоскопічної допомоги та ендоскопічних операцій (видалення сторонніх тіл, зупинка кровотеч і т.д.). Працював в службі санавіації (екстреної медичної допомоги).
Один з перших в Україні освоїв лапароскопічну хірургію.
У 1996р. Створив першу в Тернопільській області приватну клініку мінімально інвазивної хірургії. Має багатий досвід впровадження нових технологій в медичну практику.
Захистив кандидатську дисертацію з проблем захворювань стравоходу.
У 1995р. - Член міжнародної робочої групи з гастроинтестинальной патології і Helicobacter Pylori (Единбург, Шотландія). Член Європейської асоціації ендоскопічної хірургії. Має багатий досвід (більше 3000) лапароскопічних операцій в хірургії та поєднаних з гінекологічною патологією. Займався проблемами лапароскопічного лікування об'ємних утворень в черевній порожнині і лікування безпліддя. Впроваджував мінімально інвазивні методики лікування в проктології.
З 2001 року впровадив озонотерапію в практику хірургії, гастроентерології, терапії, гінекології, онкології та ін
Має багатий організаційний досвід. Створював і керував багатопрофільними клініками різного рівня і розміру в Тернополі, Маріуполі, Києві. Має економічну освіту. Вивчав госпітальний менеджмент в Австрії, Німеччині, США, Швеції. У Німеччині працював дублером директора крупної приватної клініки.
Вільно володіє англійською, німецькою, польською мовами.
Має великий досвід роботи з VIP пацієнтами, організації і супроводу лікування в Україні і за кордоном. Працював з благодійними організаціями як організатор і незалежний експерт в медичних проектах.

Відгуки про лікаря Данилко Сергій Олександрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук