Медичний порталЛікаріКиївУрологЧумак Олександр Анатолійович
Чумак Олександр Анатолійович

Чумак Олександр Анатолійович

Уролог Спеціаліст УЗД Андролог Хірург

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
Поліклініка № 3, вул. Ризька, 1. Підрозділ "Поліклініка для дорослих на Лівому березі" Медичної мережі "Добробут", вул. Мишуги, 12.
Стаж роботи:
17 років
+38 (044) 495-2-888
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-уролог першої категорії
Освіта: Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця, інтернатура на базі Дніпропетровської Державної медичної академії. 2007 - спеціалізація за фахом "Ультразвукова діагностика" на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика; курси тематичного удосконалення з сексології та андрології, сечокам'яної хвороби; курс практичного навчання "Сучасні оперативні методики реконструкції тазового дна і лікування стресового нетримання сечі у жінок аллопластическими матеріалами". Активний учасник науково-практичних всеукраїнських та міжнародних конференцій з урології, андрології, сексології.
Пріоритетні напрямки практичної діяльності: еректильна дисфункція, репродуктологія (чоловіче безпліддя), запальні захворювання органів чоловічої статевої сфери, чоловічий андрогенний дефіцит, лікування розладів сечовипускання у чоловіків і жінок, оперативне лікування (гідроцеле, варикоцеле, фімоз, та ін.)

Відгуки про лікаря Чумак Олександр Анатолійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук