Медичний порталЛікаріСімферопольОтоларинголог (ЛОР)Чернишенко Сергій Володимирович
Чернишенко Сергій Володимирович

Чернишенко Сергій Володимирович

Отоларинголог (ЛОР)

Медичний центр "Genesis"
Крим, Сімферополь
Медичний центр "Genesis", вул. Семашко, 8
Стаж роботи:
35 років
+38 (0652) 54-90-00
Сховати карту

Про лікаря

Закінчив Кримський медичний інститут в 1986 р., за спеціальністю "Лікувальна справа". У 1987 р. закінчив інтернатуру за спеціальністю " Оториноларингологія " . У 1992 р. закінчив клінічну ординатуру на базі ЛОР- кафедри Кримського медичного інституту.

Загальний стаж роботи з 1983 р., стаж роботи в клініці " Генезис" з 2004 р. Посади: лікар-оториноларинголог, завідувач ЛОР-відділенням клініки .

Стажування: 1997 р. - міжнародний семінар з оториноларингології у м. Зальцбург , Австрія, 2001 р. - підвищення кваліфікації з " Ендоскопічної ріносінусохірургіі та естетичної ріносептопластика ", м. Курськ, Росія, 2010 р. - участь у Міжнародній конференції "Інновації у пластичній, реконструктивній , естетичної хірургії та косметології ", м. Ростов на Дону, Росія, 2011 р. - участь зі стендовою доповіддю на XVIII з'їзді оториноларингологів Росії з міжнародною участю, м. Санкт -Петербург , Росія, 2013 р. - Міжнародний курс з ендоскопічної функціональної ріносінусохірургіі (FESS) за підтримки Академії медичної освіти фірми "Medtronic" (США), Кембриджського медичного університету. м.Кембридж (Великобританія)

Член Асоціації оториноларингологів України.

Відгуки про лікаря Чернишенко Сергій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук