Медичний порталЛікаріХарківВетеринарБусел Юрій Миколайович
Бусел Юрій Миколайович

Бусел Юрій Миколайович

Ветеринар

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"
Харківська область, Харків
Ветеринарна клініка "Пес+Кіт", вул.Новопрудна, 9-Б
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

 

Народився 7 січня 1980р. у Києві.

У 1997 році вступив до Харківського зооветеринарний інститут .

У 2002 році закінчив Харківську зооветеринарної академії .

У цьому ж році почав свою трудову діяльність у ветеринарному центрі д -ра Левицького ( м. Київ) в якості ветеринарного лікаря , де і пропрацював з 2002 по 2004 роки.

У 2004 році переїхав до міста Харків , де і була заснована клініка ветеринарної медицини "Пес + Кіт" , яка на сьогоднішній день успішно функціонує і розвивається. З невеликого ветеринарного кабінету з двома беззмінними лікарями за цей час клініка перетворилася на досить багатопрофільне ветеринарну установу з великим і дружним колективом . На даний момент я , окрім організаційних питань і безпосередньо лікувальної діяльності , виконую функції головного лікаря клініки .

Область спеціалізації загальна практика , хірургія офтальмологія. За останні два роки пройшов навчання в Російському онкологічному науковому центрі ім. М. М. Блохіна РАМН ( Москва ) за темою : " Травматологія , ортопедія і неврологія дрібних домашніх тварин" та в Інституті ветеринарної біології ( Санкт - Петербург) за " рентгенодіагностики дрібних домашніх тварин" .

Паралельно з роботою в своїй клініці , з 2006 року працюю ветеринарним лікарем кінологічного центру ГУ МВС України в Харківській області.

Наукова діяльність . У 2005 р. вступив в заочну аспірантуру . Закінчив у 2009р. 22 квітня 2011р. успішно пройшов захист кандидатської дисертації на тему " Патогенез , діагностика та лікування панкреатиту у собак" у Білоцерківській державної аграрної академії .

 

Відгуки про лікаря Бусел Юрій Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук