Медичний порталЛікаріКиївПсихологБурняшев Михайло
Бурняшев Михайло

Бурняшев Михайло

Психолог Психотерапевт

Центр розвитку людини "MirRa"
Київська область, Київ
Центр розвитку людини "MirRa", вул. Волоська, 36/38
+38 (044) 462-48-58
mirra.fm@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат психологічних наук. Піонер і провідний фахівець з системним розстановкам в російськомовному просторі, учень Берта Хеллінгера, Гунтхарда Вебера та ін
Практикуючий психотерапевт, системний терапевт, оргконсультант зі стажем роботи понад двадцять років, один із засновників і директор міжнародних програм "Інституту консультування та системних рішень» (Москва), видавець і науковий редактор серії книг «Системна терапія та консультування". Батько чотирьох дітей.
Закінчив Вищу Школу Психології при Інституті Психології РАН (спеціальність психологія), Російський Державний Медичний Університет (спеціальність клінічна психологія), Трансперсональний інститут (спеціальність трансперсональна психологія), Мюнхенський інститут системної сімейної терапії, Німеччина (спеціальність системна сімейна психологія і психотерапія), Віслохскій інститут системних рішень, Німеччина (спеціальності: сімейні розстановки, організаційні розстановки, системна терапія та консультування, структурні розстановки).
Сертифікований тренер і ведучий IAG (Міжнародне товариство системних рішень по Б, Хеллінгера) та Інституту Б.Хеллінгера. Ведучий довгострокових і короткострокових навчальних програм: "Системна сімейна терапія", "Системна терапія та консультування", "Системно-феноменологічний підхід Б. Хелленгера та сімейні розстановки", "Системна робота в організаціях та організаційні розстановки", "Робота з симптомами соматичних і психосоматичних захворювань і симптомних розстановки "," Структурні розстановки і розстановки внутрішніх частин ". Ведучий авторського тренінгу "Кризи любові".
Організатор міжнародних програм навчання "Системна терапія та консультування", "Системно-феноменологічний підхід Б. Хеллінгера та сімейні розстановки", "Консультування та терапевтична робота з парами", "Системна робота в організаціях та організаційні розстановки", "Структурні розстановки і розстановки внутрішніх частин "," Системний коучинг "," Системний розвиток організацій ". Організатор першого євроазіатського конгресу з системним розстановкам в Росії "Поєднуючи Схід і Захід" в 2007 році.
Михайло Бурняшев очолює напрямок системно-феноменологічна психотерапія та консультування, системні розстановки в комітеті з визнанням модальностей психотерапії та консультування ППЛ (Професійна психотерапевтична ліга).
Проводить:
- Сімейні розстановки;
- Навчання "Сімейні розстановки";
- Навчання "Структурні розстановки".

Відгуки про лікаря Бурняшев Михайло

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук