Медичний порталЛікаріДніпропетровськПсихологБродський Олександр
Бродський Олександр

Бродський Олександр

Психолог

Консультація психолога Бродського
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Консультація психолога Бродського, вул. Чкалова, 44
Стаж роботи:
10 років
Сховати карту

Про лікаря

Мене звуть Олександр Бродський. Кожен раз , коли мені ставлять запитання про те , як давно я надаю психологічну допомогу , мені хочеться відповісти - все життя.

Але , звичайно ж - це не зовсім вірно , тому я зазвичай відповідаю , що психологічним консультуванням я почав професійно займатися в 2008 році. Тобто , свою здатність і бажання допомагати людям розібратися зі своїми проблемами я помітив ще у вельми юному віці , а от підкріпити їх знаннями та глибиною розуміння зміг через не один рік навчання.

Свою важливу роль у моєму професійному становленні зіграв Дніпропетровський національний університет , в якому я здобув вищу освіту за спеціальністю Психолог . Але також хочеться відзначити окремим списком тих людей , яких я вважаю своїми вчителями . Дуже великий вплив на мої погляди надав С.Л. Фельдман , під керівництвом якого я проходив піврічне навчання .

В.В. Жикаренцев допоміг знайти мені відповіді на дуже багато питань у моєму житті.

 Г.В. Шостакович , фахівець в галузі психотерапії з величезним досвідом , чиї мудрі поради і спостереження допомагають мені вдосконалюватися.

Відгуки про лікаря Бродський Олександр

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук