Медичний порталЛікаріЗапоріжжяОфтальмолог (окуліст)Брижань Ганна Олександрівна
Брижань Ганна Олександрівна

Брижань Ганна Олександрівна

Офтальмолог (окуліст) Хірург

Офтальмологічна клініка "Візус"
Запорізька область, Запоріжжя
Клініка сучасної офтальмології "ВІЗУС", вул. Космічна, 114
+38 (061) 219-04-40
info@visus.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-офтальмолог 1 категорії, лазерний хірург. Завідуюча лікувально-діагностичним відділенням № 3.

    Основні напрямки лікарської діяльності - лазерна мікрохірургія сітківки при цукровому діабеті, вікових дегенерациях центральної і периферичної сітківки, загальна офтальмологічна практика. Як лікар володіє глибокими знаннями і грунтовними практичними навичками у своїй спеціалізації. Творчий, небайдужий доктор, постійно цікавиться останніми новинками в офтальмології, активно впроваджує інноваційні технологи в свою лікарську діяльність. Постійно підвищує свій професійний рівень. Є членом товариства офтальмологів України. Регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях.

    Закінчила Запорізький державний медичний університет в 2002р. З 2002 по 2004р пройшла спеціалізацію в інтернатурі-магістратурі при Запорізькій медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю "офтальмологія".

    2005-2007р. навчання в клінічній ординатурі при Запорізькій медичній академії післядипломної освіти, де пройшла повний курс спеціалізованої підготовки за спеціальністю «офтальмологія». У 2007.г пройшла курси-стажування на робочому місці "Лазерна терапія та лазерна мікрохірургія ока" при ГУ НДІ очних хвороб ім. В.П.Філатова м. Одеса.

    З 2007р. працює лікарем-офтальмологом у Запорізькій клініці сучасної офтальмології "Візус". З 2008р призначена завідуючою лікувально-діагностичним відділенням № 3.

    З 2009р. навчається в заочній аспірантурі при Запорізькому державному медичному університеті. Тема дисертаційної роботи: "Зміни якісного складу слізної рідини, цитологічного та імунологічного статусу кон'юктиви при місцевій антибіотикотерапії". На тему дисертації опубліковано статті:

    "Сучасні антибіотики для профілактики інфекційних ускладнень при хірургії катаракти та їх вплив на якісний склад сльози" збірник статей міжнародної офтальмологічної конференції "Азаровські читання", м. Судак, 2010р.

   "Вплив топічних фторхінолонів III покоління з консервантом і IV покоління без консерванту на ендотелій рогівки людини". 2011р. Запорізький медичний журнал № 4, 2011р.

   "Особливості застосування сучасних топічних фторхінолонів в офтальмохірургії у пацієнтів з синдромом сухого ока". Збірник статей міжобласний конференції "Актуальні проблеми офтальмології", м.Луганськ, 2011р.

   "Сучасні фторхінолони в офтальмохірургії, їх вплив на епітелій кон'юнктиви і ендотелій рогівки" збірник статей міжнародної офтальмологічної конференції "Азаровські читання", м. Судак, 2011р. "Раціональна антибактеріальна терапія в офтальмології". Збірник статей міжнародної офтальмологічної конференції "Проблеми первинної глаукоми і судинної патології органу зору", м. Запоріжжя, 2012р

Відгуки про лікаря Брижань Ганна Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук