Медичний порталЛікаріКиївПсихологБондаровська Валентина
Бондаровська Валентина

Бондаровська Валентина

Психолог Психотерапевт

Клініка "Розрада"
Київська область, Київ
Клініка "Розрада", вул. Горького, 4/2
+38 (044) 234-83-68
+38 (044) 289-71-32
Сховати карту

Про лікаря

кандидат психологічних наук, директор Центру "Розрада", психолог-консультант, тренер, автор брошур і буклетів
Директор Центру "Розрада", координатор більш ніж 40 міжнародних проектів в галузі ґендерної рівності, запобігання та подолання насильства на ґендерній основі, психолог-консультант, тренер, вчений, автор більш ніж 300 наукових праць, автор популярних брошур та буклетів, приймає участь у багатьох радіо та телепрограмах, зокрема,   7 років регулярно виступала в радіо-програмах "Сімейні вечори" (1й канал) та у програмі "Варіант" (радіостанція "Промінь"). Член Міжнародної асоціації з прикладної психології та Міжнародної асоціації з крос-культурної психології, віцепрезидент Всеукраїнської асоціації професійних психологів. Учасниця та керівник симпозіумів на Всесвітніх та Європейських психологічних конгресах. Учасниця Форуму недержавних організацій Міленіум Форум 2000 (Нью Йорк, штаб квартира ООН. У березні 2009 року виступала у штаб квартирі ООН з презентацією проекту "Насильству – "Ні!"".
Пройшла навчання в Університеті штату Колорадо та у Центрі сім'ї, 2річну програму підготовки тренерів та психологів-консультантів (США, професори Бері та Дженей Уайнхолд).
Керівник проекту і співавтор книги "Школа для батьків", рекомендованої Міністерством освіти і науки  як учбовий посібник.
Основні напрямки діяльності:
I Психологічні засади життєдіяльності людини
І. Психологічні та ергономічні засади використання нових інформаційних технологій
ІІІ . Координація гуманітарної програми "Українсько-Американський міст "Сім'я-сім'ї"
Валентина консультує жінок, чоловіків, сімейні пари з питань сімейних конфліктів, підвищення самооцінки, порушень комунікації.
Веде психологічні тренінги для фахівців "Запобігання та подолання насильства щодо жінок", "Психологічна підтримка сім'ї", "Робота з групою", "Психологія управління".
В рамках програми "Україна-США" працює як тренер з програмами "сучасна людина та як нею керувати", "Особистісний розвиток. Школа лідерства", "Виборчі технології", "Створення команди та робота в команді".
Валентина є авторкою книжок "Що ми можемо зробити, щоб запобігти домашньому насильству" та "Жінка та бізнес", буклету "Скажему "Ні!" дискримінації жінок на робочому місці".
Головний редактор Інтернет-газети "Сім'я та ґендерна рівність".

Відгуки про лікаря Бондаровська Валентина

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук